آرایشی و زیبایی, مقالات

ترفندهای جالب خط چشم کشیدن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail unnamed-31 ترفندهای جالب خط چشم کشیدن آرایشی و زیبایی مقالات

ترفندهای جالب خط چشم کشیدن

این ترفندهای خط چشم کشیدن به شما کمک میکنند تا بتوانید در کمترین زمان خط چشمی دقیق و زیبا برای مهمانی و مجالس بکشید.

همه خانم ها میدانند که خط چشم کشیدن سخت ترین بخش آرایش چشم است و زمان زیادی هم از خانم ها میگیرد, برخی از خانم ها هم اصلا خط چشم کشیدن بلد نیستند و آن را کار غیرممکنی میدانند. از آنجایی که خط چشم تاثیر زیادی در زیبایی چشم ها دارد همه خانم ها باید بتوانند برای خود خط چشم بکشند.

آموزش خط چشم نامرئی بین مژه ها

این نوع خط چشم، زمانی ایجاد می شود که شما به آرامی خطی بین مژه های خود ایجاد کرده تا آنها پرتر نشان داده شوند. در این حالت به نظر می رسد که شما زیاد خط چشم نزده اید و اینطور برداشت می شود که به صورت طبیعی مژه های مشکی و پری دارید.

مداد خود را تیز کرده و به دقت خطی مابین مژه های پلک بالایی بکشید. سعی کنید هر فاصله یا فضای خالی که می بینید را پر کنید. (لطفا مراقب چشمهایتان باشید و به چشم ها فشار نیاورید). اینکار ممکن است چند دقیقه ای طول بکشد و ممکن است شما با خودتان بگویید: «ارزشش رو داره؟» اما اعتماد داشته باشید. هرچه بیشتر تمرین کنید، اینکار را سریع تر انجام خواهید داد. و مژه هایتان مثل بچه گربه های کارتون ها، پر و مشکی به نظر خواهد رسید.

گیاهی معجزه گر برای درمان سفیدی مو

خط چشم نامرئی داخل چشم

 

این نوع خط چشم، به کشیدن خط روی لبه ی پلک ها گفته می شود. Waterline به فاصله ی بین چشم و مژه ها می گویند. این نوع خط چشم نیز مانند قبلی، مژه هایتان را پرتر و باشکوه تر نشان خواهد داد؛ انگار که با ردیفی از مژه های اضافه به دنیا آمده اید با این نوع خط چشم، و زدن کمی ریمل و خطی روی پلک بالایی، چشمان عمیق تر و نافذتری خواهید داشت. بی آنکه دیگران دقیقا چرایش را بدانند! اما ما می دانیم: کشیدن خط چشم بین پلک ها! این تکنیکی بود که زمان زیادی برد تا حاضر به انجامش شوم. من نمی توانستم حاضر به استفاده از مواد آرایشی در این نقطه از چشم هایم شوم؛ اما حالا تمام مدت این کار را انجام می دهم.

با انگشت اشاره به آرامی پلک بالایی خود را به سمت ابروها بالا بکشید. حالا می توانید خط صورتی رنگ صافی را در قسمت پایینی پلک خود (درست پایین مژه ها) ببینید. این همان جایی است که باید مداد را بکشیم. مداد را به آرامی در این ناحیه بکشید. نگاه کنید که مداد چقدر این قسمت را رنگی می کند و سپس دوباره مداد را در فضاهای خالی باقی مانده بکشید. اگر مایل باشید می توانید قبل از زدن ریمل، خط پلک پایینی خود را نیز مانند پلک بالا مداد بزنید. بفرمایید! چشمان رویایی با چند حرکت ساده ی مداد.

آموزش خط چشم برای چشم های گرد

اگر می خواهید چشم های گرد را کشیده تر نشان دهید باید در قسمت لبه خارجی چشم روی خط مژه مداد بکشید و آن را به شکل خط چشم بالدار دربیاورید.

آموزش خط چشم برای چشم های با فاصله

خانم هایی که فاصله چشم های زیادی دارند باید در گوشه داخلی چشم تمرکز کنند تا بتوان فاصله چشم ها را کمتر نشان داد. برای شروع ابتدا باید گوشه داخلی چشم یا همان مجرای اشک را با سایه بپوشانید، داخل چشم ها را مداد بکشید و زیاد در گوشه خارجی چشم مانور ندهید.

آموزش خط چشم برای چشم های گود

اگر چشم های گود دارید سعی کنید روی پلک سایه پهن نکشید و بالای چشم را سایه تیره یا سیاه نزنید زیرا چشم ها گودتر نشان داده می شوند. کاری که باید انجام دهید یک خط چشم بسیار باریک نزدیک خط مژه است. بهتر است فقط گوشه خارجی بالا و پایین پلک خط چشم بکشید.

آموزش خط چشم برای چشم های تک پلکی

چشم های تک پلکی هم می توانند خط چشم بزنند. از گوشه داخلی چشم یک خط باریک بکشید و همچنان که به گوشه خارجی نزدیک می شوید خط چشم را پهن تر کنید.

آموزش خط چشم برای چشم های پفی

هدف آرایش چشم های پفی این است که با کمک خط چشم پلک ها را بزرگ تر نشان دهیم. ابتدا از قسمت پهن خط چشم شروع می کنیم درست جایی که باید مداد را بین ریشه مژه ها بکشیم. و همچنان که به گوشه خارجی نزدیک می شویم خط چشم را پهن می کشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *