آرایشی و زیبایی, مقالات

ترفندهای آرایشی جالب از زبان زنان فرانسوی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -جالب-آرایش-از-زبان-چهره‌های-شناخته-شده-آرایش-و-زیبایی-3 ترفندهای آرایشی جالب از زبان زنان فرانسوی آرایشی و زیبایی مقالات

ترفندهای آرایشی جالب از زبان زنان فرانسوی

ترفندهای آرایشی جدید و جالب برای زیباتر شدن را از زبان زنان فرانسوی بشنوید و با رعایت آن ها یک قدم به سمت زیباتر شدن بردارید.

ترفندهای آرایشی زنان فرانسوی برای زیبایی بیشتر

 

ترفندهای آرایشی بسیاری وجود دارد که خانم ها در سراسر دنیا برای زیباتر شدن از آن ها استفاده میکنند اما زنان فرانسوی ترفندهای خاصی برای آرایش و زیبایی دارند که امروز میخواهیم زیبایی به سبک فرنسوی ها را بررسی کنیم و برخی از این ترفندها را در اختیارتان بگذاریم.

 

ترفندهای آرایشی

ترفندهای آرایشی زنان فرانسوی

 

ترفند اول:اگر میخواهید به سبک زنان فرانسوی زیبا شوید بهتر است بدانید فرانسوی ها هیچوقت کامل آرایش نمیکنند, آنها اعتقاد دارد آرایش یک عضو از چهره باعث جذابیت بیشتری میشود مثلا فقط رژ لب بزنید یا فقط به چشم هایتان ریمل بزنید.

 

ترفند دوم:همه خانم ها عطر را روی گردن و مچ دست شان میزنند اما زنان فرانسوی ترفندهای دیگری دارند, آن ها عطر را روی موها, کیف, پشت گوش میزنند و یا حتی گاهی عطر را در هوا اسپری میکنند تا مقدار مناسبی از عطر روی موها و لباس شان بنشیند.

 

ترفند سوم:زنان فرانسوی معتقدند زیبایی شان باید برای خوشان رضایت بخش باشد نه دیگران, پس سمت عمل های زیبایی نمیروند و هر طور که میپسندند آرایش میکنند.

 

زیبایی زنان فرانسوی

رازهای آرایشی و زیبایی جدید

 

ترفند چهادم:اگر سبک خاصی در آرایش کردن ندارید میتوانید مانند فرانسوی ها در زمان بیکاری روش های مختلف آرایش را امتحان کنید تا هم سرگرم شوید و هم سبک آرایشی دلخواه تان را بیابید.

 

ترفند پنجم:برای رفتن به مسافرت کیف بزرگ لوازم آرایش تان را با خودتان حمل نکنید زیرا در مسافرت به سایه چشم 36 رنگه و هایلایتر و کانسیلر نیاز ندارید پس بهتر است لوازم آرایش ضروری مانند کرم پودر, ریمل و رژ لب همراه تان ببرید.

 

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

 

نظرات خود را درباره ی ((ترفندهای آرایشی جالب از زبان زنان فرانسوی)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

 

منبع: نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *