آرایشی و زیبایی, مقالات, وبلاگ

تاج ریسه عروس

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 888888888888888888888888888888 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس

چگونه یک تاج عروس مناسب انتخاب کنیم ؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -300x300 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
توصیه هایی برای انتخاب تاج عروس
داشتن یک مراسم عروسی عالی و بی عیب و نقص که برای سالها نُقل محافل باشد ، آرزویی است که هر دختری از کودکی آن را در خیال خود می پرورد . تردیدی نیست که در شب عروسی هیچ کس به اندازۀ عروس مورد توجه نیست و همۀ نگاه ها به او جلب می شود . به همین دلیل، گذشته از انتخاب یک لباس عروس زیبا و جذاب و البته مناسب ، انتخاب اکسسوارهایی که بتوانند این زیبایی و جذابیت را تکمیل و آن را دوچندان کنند، نکته ای است که هیچ عروس با سلیقه ای نباید از آن غافل شود.
اگر قرار است مراسم عروسی را در فضای باز مثل باغ یا کنار ساحل برگزار کنید، بهتر است از تاج گل های طبیعی استفاده کنید. یک تاج آراسته با گل های طبیعی طیف صورتی و بنفش می تواند یک هارمونی طبیعی زیبا برای شما ایجاد کند.
نخستین و مهم ترین آیتم پس از انتخاب لباس عروس، انتخاب مدل مو و مدل تاج خواهد بود. تاج گذاشتن باعث می شود تصور عروس به عنوان یک پرنسس زیبا، هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -257x300 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
زیبایی این گل ها همراه با رایحۀ دل انگیزی که از آنها به مشامتان خواهد رسید، می تواند شما را متفاوت و جذاب نشان دهد.
مدل تاج عروس با سنگ و مروارید
تاج عروسی بر سر گذاشتن فوت و فن خاص خودش را دارد . تاجی که به صورت و مدل موی شما بیاید وشما را یک ملکه تمام عیار کند . پس تاج تان را با دقت انتخاب کنید.
تاج عروس هایی از گل
گل یکی از چیزهایی است که باید همراه عروس باشد. به جز دسته گل عروس، می توان موهای او را نیز با تاجی ظریف از گل های زیبا آراست. استفاده از تاج گل های طبیعی به جای تاج های کلاسیک برای عروس، می تواند چهره ای معصوم و رمانتیک به عروس ببخشد. این تاج ها امروزه با گل های طبیعی یا مصنوعی و سنگ های قیمتی یا مصنوعی به شکلی ظریف و زیبا ساخته و عرضه می شوند.
مهم ترین بخش لباس عروس ؛ تاج عروس
پوشیدن لباس سفید عروسی ، بزرگترین آرزویی است که در ذهن همۀ دختران می گذرد. در روزگار ما، مهم ترین بخش لباس عروس که زیبایی آن را به نهایت و کمال می رساند، تاج عروس است. تاج عروس را از گل های طبیعی یا مصنوعی و سنگ های قیمتی به شکلی بسیار ظریف طراحی کرده و می سازند.
مهم ترین چیزی که در انتخاب تاج عروس باید مورد توجه قرار گیرد، لباس عروس است؛ به عبارت دیگر، تاج عروس باید از نظر رنگ و جنس مواد تزئینی با لباس او متناسب و هماهنگ باشد. استفاده از تور سر نیز نکتۀ مهمی است که نباید فراموش شود؛ عروس می تواند تاج خود را با یک تور حریر بلند یا یک تور کوچک تر و یا حتی بدون تور بر سر بگذارد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -300x300 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
آخرین معیار در این زمینه هم مدل موی عروس است. بدیهی ایت که نوع تاج عروس باید با توجه به نوع مدل موی او انتخاب شود. برخی تاج ها برای قسمت وسط سر طراحی شده و برخی دیگر برای قسمت جلوی سر. باید در نظر داشت که هر تاج برای همان قسمت از سر مناسب است که برای آن طراحی شده. برای تزئین تاج ها می توان از گوهرهای گرانبها مثل الماس و یا سنگ های بدلی نیز استفاده کرد.
امروزه در ترکیه با بازگشت مد دورۀ عثمانی، عروس های تُرک نیز می توانند با استفاده از لباس های زیبا و تزئین شده با سنگ های قیمتی و یک تاج طلایی بسیار ظریف به شیوۀ عثمانی، خود را مثل یک سلطان تصور کنند. برای انتخاب مدل های دهۀ ۷۰ و ۸۰ میلادی می توانید از تاج ظریفی روی قسمت بالای پیشانی تان دقیقاً در نقطۀ رشد موها استفاده کنید و پاین موهایتان را نیز آزاد گذاشته یا روی شانه تان بریزید.
اگر دوست دارید تاجی به شیوۀ پرنسس ها و ملکه ها بر سر بگذارید، باید موهایتان را از جلو به پشت سر ریخته و تاج را روی قسمت جلوی سر قرار دهید.
اکسسوارهای عروس از تاج گل و گیر مو ، تور عروس تا تاج هایی از جنس سنگ و مروارید
موی سر برای زنان، عنصر زنانگی و جذابیت است. در سی قرن گذشته در دوره های مختلف تاریخ، زنان موهایشان را با انواع وسائل تزئینی هر دوره می آراستند. تنوع گسترده و فراوان مدل های مو و اکسسوارهای آن ممکن است هر عروسی را دچار
سردرگمی کند. در این میان، حجم انبوهی از تاج های زیبا، شانه ها و گل سرهای آراسته به سنگ های قیمتی و گل های توری و سایر عناصر تزئینی وجود دارند که انتخاب برتر و بهتر را دشوارتر می کنند.
انتخاب اکسسوارهای مناسب برای موهای عروس، تا حد زیادی به آرایش صورت و مدل مو و البته لباس عروس دارد
واتا یک عنصر کلاسیک است که هنوز هم میان عروس های امروز طرفدار دارد. در گذشته رسم بر این بود که عروس و داماد تا شب زفاف نمی توانستند یکدیگر را از نزدیک ببینند؛ هنگامی که عروس پس از جاری شدن صیغۀ عقد چهره اش را می گشود، داماد برای نخستین بار می توانست چهرۀ همسرش را ببیند؛ در واقع برداشتن پرده از سر عروس رمز حیا و معصومیت دختر جوان به شمار می رفت.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 6ثفقفثقف-300x300 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
اما این پرده یا تور سر عروس امروزه نماد زنانگی است. بسیاری از طراحان این نماد رمزی را با طراحی های جدید و مدرن به یک آیتم زینتی و آرایشی تبدیل کرده اند که با ترکیبی از گیره های مو، تاج ها، سنگ های قیمتی، مروارید، بلور و گل های مصنوعی برای تزئین سر عروس استفاده می شود. متخصصان آرایش هر سال تعداد بیشتری از این طرح ها را ارائه می دهند.
تاج های گل برای عروس :
یک تاج گل زیبا برای سر عروس، تصویری از حساسیت و جذابیت را نشان می دهد. در گذشته، عروس سر خود را با تاج های گل دار که زیر حجاب نازکی قرار داشت، تزئین می کردند. به طور سنتی این عنصر (تاج گل) همراه با حلقه عروسی، نمادی از ازدواج، صداقت و عشق است. امروزه تاج های جواهرنشان با تزئیناتی از گل های طبیعی و مصنوعی ساخته شده اند.
تاج های آراسته با سنگ های درخشان  :
اکسسوارهای ساخته شده از گل، هرچند یک هارمونی معصومیت و ناز دخترانه به عروس می بخشند اما این سبک، مورد پسند همه نیست. بسیاری از عروس های جدید ترجیح می دهند در مراسم عروسی شان مانند یک ملکۀ واقعی باشند. به همین جهت بسیاری از طراحان جوان دست به طراحی و تولید تاج هایی از سنگ های قیمتی و گرانبها کردند. اگر اکسسوارهای دیگر مانند گردنبند، انگشتری و دستبند را انتخاب می کنید باید به هماهنگی و تناسب آن با لباس و تاج و کیفتان هم توجه کنید.
گیره سرهایی که با انواع گل ها و سنگ های طبیعی یا مصنوعی تزئین شده اند، می توانند یکی از اکسسوارهای مناسب برای آرایش موهای عروس باشند. نوارهای گلدوزی شده نیز با تنوع فراوان مورد استفادۀ طراحان و آرایشگران قرار می گیرند. انواع کلاه ها و روبندهای توری که معمولاً با گل، تور حریر و پر تزئین شده اند نیز از جمله اکسسوارهای پر استفاده هستند.
تور سر عروس
در سدۀ ۱۹ میلادی عروس های اروپایی نقابی از تور داشتند که مانند کلاهی کوچک بر سر گذاشته می شد و با تور حریر و گل طبیعی یا مصنوعی و سنگ ها و جواهرات و حتی پرهای زیبای پرندگان آراسته می شد. این نقاب Vualetok نامیده می شد که نماد معصومیت و پاکیزگی عروس جوان بود. ووئلتوک ابتدا از روسیه به سراسر اروپا راه یافت و به شکل عمومی میان زنان طبقات اشراف استفاده می شد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -300x300 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
نکات انتخاب تاج عروس مناسب
برای استفاده از تاج دو راه دارید. یکی اجاره کردن از آرایشگاه یا فروشگاه فروش تاج یا خرید کردن . اختلاف این دو خیلی زیاد نیست و دست شما برای انتخاب باز است. اگر فروشگاهی را برای خرید تاج می شناسید قبل از اقدام به خرید با آرایشگرتان مشورت کنید. مدل موهایی که برای شما در نظر گرفته را بپرسید و از او برای مدل و طرح تاج مورد نظر، سوال کنید .
ملکه شوید
برای انتخاب تاج عروس مناسب باید خیلی چیزها را در نظر بگیرید. مدل مو، مدل آرایش، فرم صورت و طرحی که روی لباس‌تان قرار است پیاده شود. اگر به این‌ها توجه نکنید، قطعا در انتخاب تاج نمی‌ توانید انتخاب خوبی داشته باشید. تاجی که شب عروسی روی سرتان می‌گذارید شما را تبدیل به ملکه می‌کند. پس با در نظر گرفتن جزئیات ملکه‌ی بی نقصی باشید.
چه موقع تاج بخریم؟
اگر بین خریدهای عروسی که در بازار دارید چشم‌ تان به مغازه ی جذاب تاج فروشی می افتد و تصمیم می گیرید برای خودتان تاج بخرید، بهتر است خودتان را کنترل کنید و بی گدار به آب نزنید. در خریدهای عروسی تاج باید جزو آخرین وسایلی باشد که شما می‌ خرید. تاج انتخابی شما باید با لباس و مدل موها و همینطور فرم صورت‌ تان کاملا همخوانی داشته باشد. ادامه ی این مطلب را بخوانید و با ما همراه شوید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -300x300 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
فرم صورت و تاج
همانطور که لازم است آرایش صورت و موهای‌ تان را با توجه به فرم صورت تان انتخاب کنید، باید برای تاج تان هم حسابی وسواس به خرج بدهید. اگر صورت گرد و تپلی دارید بهتر است بروید سمت انتخاب تاج‌ های بلند و کشیده. این تاج ها باعث می‌ شود صورت شما کمی فرم بگیرد و کشیده تر به نظر بیاید.
اگر صورت کشیده‌ دارید و موهای تان هم بالای سرتان شینیون شده است می توانید از تاج هایی که روی پیشانی قرار می گیرند و به اسم هدبندی به فروش می رسند، استفاده کنید. اما اگر برای تان مهم است تاج حتما بالای سرتان باشد، بهترین انتخاب یک تاج با ارتفاع حداقل ۵ سانتی متر است که بالای آن هلال باشد نه نوک تیز.
اگر صورت کشیده‌ دارید و موهای تان هم بالای سرتان شینیون شده است می توانید از تاج هایی که روی پیشانی قرار می گیرند و به اسم هدبندی به فروش می رسند، استفاده کنید. اما اگر برای تان مهم است تاج حتما بالای سرتان باشد، بهترین انتخاب یک تاج با ارتفاع حداقل ۵ سانتی متر است که بالای آن هلال باشد نه نوک تیز.
اما اگر صورت‌تان کشیده است، اصلا سمت استفاده از تاج‌های بلند نروید، حتی الان که این تاج ها مد شده‌ اند و همه دست روی آن می گذارند بهتر است شما بیشتر به فرم صورت تان توجه کنید تا مد روز. چون اگر صورت کشیده ی شما با تاج کشیده و مدل موی کشیده ترکیب شود، قطعا افتضاح به بار خواهد آمد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 111111111111111111-1-300x245 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
لباس ساده یا طرح دار؟
اگر لباس شما پر از مروارید، نگین و گل‌های دانتل و تزئینی است بهتر است سمت خرید تاج های شلوغ و پر زرق و برق. برای لباس‌ های شلوغ بهتر است تاجی انتخاب کنید که یک ردیف مروارید یا نگین داشته باشد و نه بیشتر. اما برعکس اگر لباس شما خیلی ساده طراحی شده و خبری از شلوغ کاری های طراحی نیست، می توانید با خیال راحت دست بگذارید روی پر زرق و برق ترین تاجی که در فروشگاه موجود است. تاج هایی هم به تازگی مد شده اند که از ترکیب گل و برگ‌هایی با جنس خاص ساخته شده اند. این تاج ها هم برای آنهایی که نمی خواهند تاج شان بالای سرشان باشد گزینه ی مناسبی است.
جواهرات
انتخاب تاج به مدل جواهراتی که استفاده می‌ کنید هم ربط دراد. اگر شما سرویس جواهرات پر از نگین پوشیده اید و اتفاقا کمربند روی لباس تان هم نگین دار است و تور روی سرتان هم با دانتل و مروارید کار شده، بهتر است ساده ترین تاج را انتخاب کنید تا خیلی توی ذوق نزنید. اگر سر تا پای شما با مروارید و نگین پوشانده شود، قطعا خوب به نظر نخواهید رسید.
قد را در نظر بگیرید
برای انتخاب تاج باید به قد آقا داماد هم توجه کنید. اگر با داماد هم قد هستید یا فقط چند سانت اختلاف قد دارید بهتر است کفش پاشنه کوتاه با تاج کوتاه انتخاب کنید . اگر تاج شما بلند باشد و شنیون موهای تان را هم در کنار این بلندی در نظر بگیرید قطعا یک سر و گردن بلندتر از داماد به نظر می آیید و این اصلا چیز خوبی نیست. البته اگر قد عروس خانم خیلی کوتاه باشد، استفاده از تاج های بلند و نوک تیز می تواند او را کشیده و بلند قد تر نشان بدهد که این از مزایای تاج های بلند است.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 222222222222222222-300x300 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
گل انتخاب نکنید
حتما خیلی رویایی به نظر می رسد شب عروسی تاجی از گل و برگ روی سرتان داشته باشید و هر بار که در فیلم های خارجی این صحنه را دیده‌اید با خودتان گفته اید من حتما این کار را انجام می دهم. اما بهتر است قیدش را بزنید . روز عروسی باید از صبح تا شب بدرخشید و گل های پلاسیده ی روی سرتان که با هر قدم یک گلبرگش روی زمین می افتد قطعا این درخشش را از شما می گیرد. رفتن به آتلیه، باغ، مراسم عقد و … همگی گل‌های شما را به سمت نابودی می برد و زمانی که پای تان به مراسم برسد دیگر خبری از عروس و تاجش نیست. اگر خیلی روی این مسلئه تاکید دارید ، بهتر است از حلقه گل های مصنوعی استفاده کنید که نه پلاسیده می شوند و نه پرپر.
با آرایشگرتان مشورت کنید
برای استفاده از تاج دو راه دارید. یکی اجاره کردن از آرایشگاه یا فروشگاه فروش تاج یا خرید کردن . اختلاف این دو خیلی زیاد نیست و دست شما برای انتخاب باز است. اگر فروشگاهی را برای خرید تاج می شناسید قبل از اقدام به خرید با آرایشگرتان مشورت کنید. مدل موهایی که برای شما در نظر گرفته را بپرسید و از او برای مدل و طرح تاج مورد نظر، سوال کنید .
این تعامل با آرایشگر هم به زیباتر شدن شما کمک می کند و هم اینکه روز عروسی آرایشگرتان را به دردسر نمی اندازد. اگر آرایشگرتان اصرار دارد که حتما از تاج های خودشان استفاده کنید و اگر بین تاج های شان تاجی است که شما طرح و مدلش را دوست دارید بهتر است حرفش را قبول کنید و تاج را از خودشان بگیرید، حتی اگر مقداری اختلاف قیمت وجود داشته باشد. ریسک خرید تاج از بیرون ممکن است به ضرر شما تمام شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3333333333333333333-300x228 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
رنگی رنگی
انتخاب تاج معمولا در یک رنگ خلاصه می شود؛ نقره ای. اما مدتی است تاج هایی با نگین های رنگی یا حتی جنس طلایی به بازار آمده است که اگر انتخاب درستی در این مورد داشته باشید ، حسابی به زیباتر شدن تان کمک می کند. نگین های رنگی اگر با رنگ لاک، آرایش و دسته گل تان به درستی ترکیب شد، به شما جلوه ی بهتری می بخشند.
نرم و انعطاف پذیر
تاج ها چند جنس دارند . دو تا از آنها در بازار بیشتر دست به دست می چرخد. یکی از آنها جنس سفت و سخت است و دیگری منعطف و نرم. بهترین گزینه برای شما تاج نرم و سبک است . تاجی که کاملا روی شنیون شما بخوابد و سنگینی اش باعث بهم ریختن موهای تان نشود. تاج را در دست بگیرید، نرمی و انعطاف آن را امتحان کنید، سبکی و راحتی اش را روی سر بسنجید و بعد بروید تصمیم نهایی تان را برای خرید بگیرید .
بیشتر بخوانید :
اول از همه بلندي و كوتاهي تاج بايد باتوجه به قد عروس و داماد انتخاب شود. مثلا وقتی قد دامادی نسبتا قدی کوتاه دارد عروس‌ خانم نباید تاج بلندی انتخاب کند که قدش بلندتر از داماد جلوه کند؛ اما به غیر از قد نوع آرایش موها و اندام باید در انتخاب تاج درنظر گرفته‌ شوند.
تاج‌های بلند
براي صورت‌هاي گرد و درشت همچنین بهتر است این تاج‌ها روی شينيون‌هاي كلاسيك و كشيده کار شوند.
تاج‌های كوتاه و خوابيده
اگر صورتی کشیده دارید سراغ این نوع تاج‌ها بروید البته یادتان باشد که از آرایشگرتان بخواهید موهای‌تان را طوری آرایش کند که قسمتی از موها در کناره‌های سر قرار بگیرد. همچنین شينيون كلاسيك می‌تواند زیبایی شما را چند برابر کند.
تاج‌های ژله‌اي
این نوع تاج‌ها معمولا فانتزی‌تر هستند بنابراین آرایش موها هم نباید کلاسیک باشد. اگر می‌خواهید از چنین تاجی استفاده کنید از آرایشگرتان بخواهید موهای‌تان را شينيون باز کند یا از مدل‌های فر و شلوغ استفاده کند.
گل و ديگر وسايل تزئيني
براي هر صورتي مناسب است ولی انتخاب آن بستگي به نوع شينيون دارد تا به خوبی روی موها بنشیند؛ مدل‌هایی که به سمت پایین جمع می‌شوند خیلی با انواع شانه‌ها و سنجاق‌ها و گیره‌های تزئینی همخوانی دارند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 44444444444444444444-300x300 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
برگرفته از لوکس عروس
تاج عروس متناسب با اندازه سر خود را انتخاب کنید.
در انتخاب تاج عروس هرمدلی که انتخاب می شود باید حتما اندازه سر عروس بوده و احساس راحتی داشته باشید. هم چنین به راحتی قابل نصب بوده و از روی سر کنده نشود
تاج عروس انتخابی متناسب با فرم صورت باشد.
توجه به این نکته خیلی مهم است که نوع تاجی که انتخاب می کنید متناسب با فرم صورتتان باشد.بهتر است صورت های کشیده از تاج کوتاه تر و صورت های پهن از تاج بلندتر استفاده کرد. صورت های بیضی می توانند از هرنوع تاجی استفاده کنند.
اشخاصی که پیشانی بلند دارند بهتر است از تاجی که روی پیشانی می آید استفاده کنند تا زیبایی آنان را چندبرابر کند.
تناسب تاج عروس با لباس عروس
هماهنگی تاج  و لباس عروس یکی از موارد بسیار مهمی است که لازم است در انتخاب تاج به آن دقت شود. اگر بین تاج و لباسی که انتخاب می کنید هماهنگی نباشد باعث به هم خوردن هارمونی آرایش و لباستان هم خواهد شد و تاثیر مناسبی نخواهد داشت.
در ادامه به مهم ترین نکات این وضوع می پردازیم :
افرادی که لباس عروس ساده انتخاب می کنند بهتر است تاج عروس ساده هم استفاده کنند.
اگر شینیون ساده انتخاب می کنید می توانید از یک تاج پرکار و شیک و توری چین دار استفاده کنید.
اگر شینیون شما پرکار است از تاج عروس و تور ساده تر استفاده کنید.
برای تزیین مدل های چتری پف دار که لایه لایه آرایش می شود از تاج متوسط (نه بلند و نه کوتاه) استفاده کنید. تاج باید از نوع یکدست از نظر ارتفاع و مدل انتخاب شود.
برای مدل های موی شلوغ و پرکار از گل های معمولی تر و کم کارتر استفاده کنید تا آرایش مو زیبایی خود را به صورت واقعی نشان دهد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5555555555555555 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
جمع بندی
باتوجه به اینکه در فصل تابستان بسیاری از زوج های جوان درصدد مراسم ازدواج هستند، در این مقاله به بررسی نکات مهم در انتخاب تاج عروس پرداخته شد. نکات مهمی که با درنظرگرفتن آنها مناسب ترین تاج را برای مراسم عروسی خود انتخاب خواهید کرد.
تاج عروس یا نیم تاج متعلقات آرایش موی عروس بوده که طبق مدل مو و سلیقه ی وی مورد استفاده قرار میگیرد. برای مدل مو عروس معمولا طراحی تاج و تور بیشتر بر اساس مدل لباس و قد عروس خانم و دسته گل و….صورت می گیرد.در بسیاری از آلبوم های مدل مو عروس استفاده پراکنده از گل های طبیعی که با دسته گل عروس ست شده اند را می بینیم و یا استفاده از نگین های رنگی و سنگ های تک در تزیین مدل مو و شینیون عروس که این نگین ها و سنگ ها با لباس عروس ست شده اند.برای تهیه ی تاج اول باید لباس عروس را تهیه کرد سپس تصمیم بگیرید چه مدل مویی دوست دارید و بعد برای گرفتن تاج اقدام نمایید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 6666666666666666666666666-300x182 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
اگر لباس عروس مروارید دوزی شده باشد میتوان از تاج های مروارید دار استفاده کرد همچنین میتوان رنگ تاج را با رنگ سرویس و جواهرات هماهنگ کرد. تاج فقط یکی از تزئیناتی است که برای زیبایی عروس به کار می رود و خودش انواع و اقسام مختلفی دارد.
تاج کلا تزئینی است که همه سنگ های آن بالای خط زمینه اش باشد. حالا بزرگی و بلندی آن هم بسته به صورت عروس خانم است. اگر همه تزیینات تاج فقط روی خط پایه آن قرار گرفته باشد آن وقت می شود تل.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 9999999999999999-300x231 تاج ریسه عروس آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ تاج ریسه عروس
تل ها بیشتر مخصوص عروس هایی هستند که صورت های باریک و کشیده ای دارند. آنهایی که نباید در زمینه صورت شان زیاد اغراق شود از تل استفاده می کنند. ضمن این که تل ها برای عروس هایی که دنبال مدل های ساده تر هستند به کار می آید. یا عروس هایی که لباس های پرکار و شلوغی به تن می کنند می توانند به انتخاب یک تل زیبا هم فکر کنند
این طوری زرق و برق سر تا پایشان کمتر به چشم می آید. در اینجا نمونه هایی از تاج های عروس را به شما معرفی می کنیم.برای مناسبت هایی مثل نامزدی یا حنابندان استفاده از گل های تک همرنگ لباس یا تاج های ریسه ای و هدبندی می تواند مدل مو و شینیون عروس را متفاوت از سایر مهمانان کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *