آرایشی و زیبایی, مقالات

بهترین مداد چشم و انواع مختلف آن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail p6 بهترین مداد چشم و انواع مختلف آن آرایشی و زیبایی مقالات

بهترین مداد چشم و انواع مختلف آن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail images-15 بهترین مداد چشم و انواع مختلف آن آرایشی و زیبایی مقالات

با توجه به مواردی که در مطالب قبلی ذکر شد دانستیم که از عناصر بسیار مهمی که در بین لوازم آرایشی وجود دارد خط چشم و مداد چشم می باشد. این عنصر مهم باعث تغییرات بسیار مهمی در صورت خواهد شد و به همین منظور نه تنها بایستی در خریداری بهترین مداد چشم و یا مداد چشم دقت نظر را داشته باشید بلکه بایستی نحوه ی صحیح استفاده از آن را بیاموزید.

دانستید که بهترین راه برای کسانی که تازه کار هستند و می خواهند طرز کار استفاده از خط چشم لچیک و یا دیگر لوازم آرایشی را یاد بگیرند می توانند در ابتدا برای یادگیری آرایش چشم خود یک مداد چشم تهیه نمایند تا بتوانند به مرور زمان کشیدن خط چشم را به صورت حرفه ای یاد بگیرند.

پس دقت به این موضوع بسیار مهم است که حتی اگر از بهترین خط چشم هم استفاده کنید اما طرز کار با آن را نیز بلد نباشید قادر نخواهید بود آرایش چشم زیبایی برای خود بکشید.

بهترین مداد چشم

انواع مختلفی از مداد چشم لچیک وجود دارد که کافیست تنها با دانستن روش استفاده از آن بهترین انتخاب و بهترین آرایش را نیز داشته باشید. حال تنها کافیست بهترین نوع از خط چشم های موجود در محصولات آرایشی بشناسید تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید. در واقع ما قصد داریم شما را بیشتر با محصولات لچیک آشنا نمائیم تا در انتخاب خط چشم و مداد چشم های خود تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

جزیره انواع مختلفی از خط چشم و مداد چشم نیز ارائه می دهد که می توانید تمامی محصولات را نیز در سایت مشاهده نمائید. محصولات خط چشم و مداد چشم های لچیک در شماره بندی های مختلف ارائه می شود که هرکدام دارای خاصیت های متفاوتی می باشد و می توانید به خوبی از آن بهره ببرید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail ar4-4978-300x163 بهترین مداد چشم و انواع مختلف آن آرایشی و زیبایی مقالات

بهترین مداد چشم های لچیک در شماره بندی های ۲۰۰ الی ۲۱۶ می باشد که با کمی شناخت نسبت به لوازم آرایشی می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمائید.

همان طور که در ابتدای مطلب ذکر کردیم بایستی بدانید که چگونه از خط چشم های خود استفاده نمائید حتی اگر از بهترین خط چشم هم استفاده نمائید باز هم بایستی در نوع کشیدن مهارت لازم را داشته باشید. محصولاتی که لچیک ارائه می دهد در شماره بندی های متفاوت می باشد که هرچقدر شماره ی آن بالاتر برود تفاوت بسیاری در کیفیت آن ها می توانید احساس نمائید. مداد چشم لچیک قابل استفاده هم برای پشت چشم می باشد و هم برای بیرون چشم که باز هم با توجه به نوع آن مداد و شماره ای که دارد می توانید آن را در بیرون چشم یا پشت چشم خود استفاده نمائید. به عنوان مثال در صورتی که مداد چشم شماره ۲۰۰ استفاده کنید می توانید خط چشمی با رنگی ملایم برای خود بکشید یک مزیتی که این برند از لچیک دارد آن است که هم می توان برای پشت چشم از آن استفاده نمود و هم بیرون چشم و کاملا ضد آب می باشد.

شماره ی ۲۰۹ این برند مخصوص پشت چشم و بیرون آن است و با توجه به ترکیبات اکلیلی (شاین) نباید برای داخل چشم مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از بهترین مداد چشم ها مخصوص حرفه ای ها شماره ی ۲۱۰ آن می باشد که دلیل آن رنگ بسیار پررنگ این مداد می باشد و این نوع از مداد در برند لچیک معروف به سوپربلک می باشد به دلیل آن که بسیار مشکی پر رنگ می باشد و همچنین خاصیت ضد آبی دارد پس بایستی در کشیدن این مداد توجه و دقت لازم را نیز داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *