آرایشی و زیبایی, مقالات

بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -کراند بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است آرایشی و زیبایی مقالات

بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است؟
برای آن که رنگ لاک روی ناخن های شما از جذابیت و زیبایی بیشتری برخوردار باشد، بهتر است از رنگ هایی به کار گیرید که با رنگ پوست شما سازگاری داشته باشند. برای هر دسته از پوست ها با رنگ های تیره، روشن و متوسط، لاک هایی با رنگ های مختلف وجود دارد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 22-300x300 بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است آرایشی و زیبایی مقالات
رنگ لاک مناسب برای پوست های روشن
خانم هایی که رنگ پوست شان روشن است، انتخاب های بیشتری برای رنگ لاک دست هایشان دارند. برای این کار می تواند به سراغ رنگ هایی که در ادامه ذکر خواهیم کرد بروید تا ناخن ها درخشان تر به نظر برسند.
کرم پودری: لاک های بی رنگ دارای تناژی از رنگ کرم پودر هستند که انتخابی ایده آل برای خانم های روشن پوست به حساب می آیند.
صورتی جیغ و روشن: شما می توانید از رنگ صورتی در هر دو طیف روشن و تیره استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که به دست های شما جلوه خاصی می بخشد.
لاک قرمز با تناژ آبی: این رنگ نیز یکی از بهترین گزینه ها برای افراد با پوست روشن است. قرمز با تناژ آبی از جمله رنگ های کلاسیک است که رنگ پوست را به چالش می کشاند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 23-300x300 بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است آرایشی و زیبایی مقالات

لاک سرمه ای: طراحان حرفه ای ناخن به خانم هایی که پوست شان روشن است، رنگ سرمه ای را برای لاک زدن پیشنهاد می دهند. این رنگ انتخابی ایده آل برای افرادی است که دارای پوست روشن با زمینه گرم هستند.
رنگ لاک مناسب برای پوست های سبزه و متوسط
این رنگ پوست دامنه وسیعی از سبزه روشن تا برنزه را در بر می گیرد. خانم هایی که پوست شان در این طیف رنگی قرار دارد، می توانند از لاک با رنگ های پیشنهادی ما استفاده کنند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 24-300x271 بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است آرایشی و زیبایی مقالات
لاک بژ: رنگ بژ باعث درخشان تر به نظر رسیدن رنگ پوست های سبزه می شود.
لاک هلویی: خانم هایی که دارای پوست سبزه و متوسط هستند می توانند از لاک رنگ هلویی برای دیزاین ناخن های خود استفاده کنند. رنگ هلویی مات برای افرادی که دارای پوست متوسط هستند می تواند جلوه زیبایی را به دنبال داشته باشد.
لاک قرمز نارنجی: جلوه این رنگ لاک روی پوست های متوسط و سبزه چند برابر بیشتر از سایر رنگ های پوست می باشد.
لاک بنفش انگوری: رنگ بنفش پررنگ که به رنگ انگوری نزدیک است، می تواند انتخاب ایده آلی برای طراحی ناخن افراد با پوست متوسط باشد.
رنگ لاک مناسب برای پوست های تیره
اگر پوست شما به رنگ تیره است و تمایل دارید که ناخن های خود را جسورانه تر از آن چه که هست نشان دهید، رنگ های پیشنهادی ما را از دست ندهید.
لاک بادمجانی: لاک های بنفش تیره و روشن برای افراد با پوست تیره یکی از بهترین انتخاب ها هستند. اگر می خواهید رنگ ناخن هایتان خاص تر باشد، بهتر است از لاک بادمجانی استفاده کنید.
لاک صورتی نئونی: رنگ صورتی نئونی از آن جمله رنگ ها است که جلوه پوست دست شما را بی نظیر تر از آن چه هست، نشان می دهد.
لاک آبی کاربنی روشن: اگر تمایل دارید طراحی ناخن هایتان خاص و متفاوت باشد، از رنگ کاربنی روشن برای طراحی کردن ناخن خود استفاده کنید.
لاک قرمز یاقوتی: همه تناژهای رنگ قرمز برای افراد با پوست تیره مناسب هستند ولی قرمز یاقوتی از آن دسته رنگ هایی است که جذابیت بیشتری به رنگ پوست شما می دهند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 25-300x300 بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است آرایشی و زیبایی مقالات
انواع مدل های لاک زدن ناخن
طراحی ناخن ها کار نسبتا دشواری است که مهارت های خاصی را نیز می طلبد. اگر می خواهید در این کار مهارت بالایی را کسب کنید، نیاز به تکرار و تمرین خواهید داشت. به طور کلی طراحی ناخن ها را می توان در انواع مدل های ساده و مجلسی انجام داد که با توجه به میزان مهارت خود می توان از آن ها به کار برد. طرح های متنوعی برای این مدل ها وجود دارند که در ادامه مطالعه می کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 26-300x300 بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است آرایشی و زیبایی مقالات
لاک زدن ساده ناخن
یکی از پرطرفدارترین روش های لاک زدن است که در صورت عدم مهارت نیز می توانید از این روش برای طراحی ناخن های کوتاه و بلند خود استفاده کنید. طراحی ساده ناخن هیچ گاه از مد نمی افتد و شما می توانید از آن برای حضور در کلیه مراسم استفاده کنید. برای آن که طراحی ناخن ساده شما جذاب تر به نظر برسد، بهتر است از لاک های زیبا به رنگ های متفاوت و جذاب استفاده کنید. اگر تمایل داشتید کمی از سادگی بیش از حد ناخن های خود بکاهید، می توانید یک یا دو انگشت خود را به رنگ دیگری لاک بزنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 27-300x165 بهترین رنگ لاک برای انواع پوست ها کدام است آرایشی و زیبایی مقالات
خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن را انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان، بطور مثال برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارند. استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است چون مانع آنها می‌شود. این ناخن‌های مصنوعی در اندازه‌های گوناگون و در رنگ‌های طبیعی و متنوعی موجود می‌باشند. برای عمل کاشت ناخن می‌بایست موارد زیادی را رعایت کرد، ابزار و مواد کاشت ناخن را شناخت و در صورت تصمیم برای انجام، این کار را زیر نظر متخصصین این انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *