آرایشی و زیبایی, مقالات

بهترین رنگ رژگونه برای پوست های مختلف از خیلی تیره تا خیلی روشن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail khnmhyy-khh-pwst-rwshn-drnd-chgwnh-byd-lbs-bpwshnd-w-arysh-khnnd-3 بهترین رنگ رژگونه برای پوست های مختلف از خیلی تیره تا خیلی روشن آرایشی و زیبایی مقالات

بهترین رنگ رژگونه برای پوست های مختلف از خیلی تیره تا خیلی روشن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -های-مناسب-رنگ-پوست-سفید،-گندمی-و-3-500x325-1-300x195 بهترین رنگ رژگونه برای پوست های مختلف از خیلی تیره تا خیلی روشن آرایشی و زیبایی مقالات

با رهنمای ساده انتخاب بهترین رنگ رژگونه مناسب پوست های مختلف بسیار روشن، گندمگون، سبزه و بسیار تیره آشنا شوید.

رژگونه از آن دست اقلام آرایشی است که حتی بی خوابی کشیده ترین و استرس دارترین صورت ها را به نحوی نشان می دهد که گویی آنقدر سرحال هستند که گویی یک هفته را خواب بوده اند! بنابراین نمایی شاداب، سالم و طبیعی روی پوست ایجاد می کند که البته هرکسی بهترین رنگ رژگونه مناسب پوست خود را انتخاب کند به نتیجه دلخواه تری می رسد.

بهترین رنگ رژگونه

رژگونه برای پوست های خیلی تیره

پوست های بسیار تیره شبیه مدل زیر(ایمانی) نیاز به رژگونه ای با رنگ دانه های قوی قرمز دارد، هرچیز خیلی سبک یا شیری رنگی می تواند روی این پوست، خاکستری به نظر برسد و به گزارش پرشین وی هر رنگ خیلی تیره ای مثل زرشکی یا آلویی هم روی این پوست شبیه کبودی دیده می شود. شاید در وهله اول انتخاب رنگ قرمز فوق العاده روشن و حتی قرمز نئونی دیوانگی به نظر برسد ولی در واقع روی پوست های خیلی تیره جلوه ای روشن، شاداب، طبیعی و زیبا دارد.

بهترین رنگ رژگونه

رژگونه برای پوست های بسیار تیره

رژگونه برای پوست های سبزه

برای انتخاب بهترین رنگ رژگونه مناسب پوست تیره و یا سبزه به دنبال رژگونه ای در خانواده رنگ های آجری (مثل سایه رنگ های نارنجی- قرمز تیره) باشید تا گرمای طبیعی به صورت شما بیاورد. مدل زیر(آماندا) پوستی با ته رنگ گرم دارد و این نکته را می توان از پایه رنگ زرد (و نه آبی) پوست او متوجه شد. در این تصویر برای او از رژگونه آجری- قرمز که حاوی شیمر طلایی است استفاده شده که میزان درخشش پوست او را بیشتر هم کرده است.

بهترین رنگ رژگونه

رژگونه برای پوست های سبزه

انتخاب رژگونه مناسب انواع پوست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -پوست-روشن-هم-ممکن-است-اگر-این-نکات-را-رعایت-کنید-2-300x215 بهترین رنگ رژگونه برای پوست های مختلف از خیلی تیره تا خیلی روشن آرایشی و زیبایی مقالات

رژگونه برای پوست های گندمگون (پوست هایی با رنگ متوسط)

طیف رنگی متوسط آنقدر در دنیا تنوع دارد که به راستی نمی توان یک نمونه مشخص را از بین میلیون ها رنگ انتخاب کرد ولی در این مطلب از مدل زیر(ودا) به عنوان مثالی از پوستی در طیف رنگی متوسط، استفاده شده است. ته رنگ پوست های متوسط و گندمگون حاوی رنگ سبز یا زرد است و به سادگی می تواند زرد به نظر برسد به خصوص اگر از رنگ های گرم مثل رژگونه هایی در طیف نارنجی استفاده کنید.

بنابراین به گزارش پرشین وی برای انتخاب بهترین رنگ رژگونه مناسب پوست گندمگون و همچنین خنثی کردن هرگونه رنگ زرد و قرمز پوست، باید به دنبال رژگونه های صورتی- رز باشید که دارای رنگدانه مشخص و در عین حال مات هستند.

رژگونه برای پوست های گندمگون

رژگونه برای پوست های روشن

هدف اصلی استفاده از رژگونه چیست؟ به صورت ایده آل این است که می خواهید یک سرخی ملایم و طبیعی درست شبیه زمانی که در یک هوای برفی می دوید، روی صورت تان ایجاد شود. ولی روی پوست های روشن با ته رنگ سرد، همانند صورت مدل زیر (مارینا) این سرخی الزاما رنگ قرمز نیست بلکه معمولا رنگی سرد و مشابه رنگ های صورتی است. به همین دلیل باید برای این نوع پوست ها از رژگونه صورتی هندوانه ای که پایه ای آبی دارند استفاده شود.

رژگونه برای پوست های روشن

رژگونه برای پوست های روشن

رژگونه برای پوست های بسیار روشن

انتخاب بهترین رنگ رژگونه مناسب پوست های فوق العاده سفید مثل مدل زیر(اَبی) راه رفتن مثل لبه تیغ است بدین معنی که اگر رنگ مناسب انتخاب نکنید، قرمزی پوست بسیار مشخص تر دیده می شود. ولی بدین معنی نیست که کلا باید صرف نظر کنید و مثلا بگویید(صورت خودم قرمز است دیگر از این بیشتر قرمزی نمی خواهم!) در این صورت یک جلوه زیباتر را از دست می دهید، چراکه یک لایه رژگونه به خصوص در رنگ های هلویی در واقع می تواند قرمزی پوست شما را هدفمند و نه (ناخواسته) نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *