آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی, مقالات

برای داشتن پوستی جوان‌ترتوصیه کارشناسان

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -1 برای داشتن پوستی جوان‌ترتوصیه کارشناسان آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی مقالات

توصیه کارشناسان برای داشتن پوستی جوان‌تر

با اشباع بازار از محصولات زیبایی، دیگر سخت می‌توان تصمیم گرفت که چه محصول و محتویاتی ارزش خریدن و استفاده را دارد. Shannon York، مدیر پزشکی در Expert Aesthetix، پیشنهاد می‌دهد که باید به اصول اولیه بازگردیم. اغلب روش‌های مراقبت از پوست وابسته به سلامت جسمی و ذهنی هستند. علاوه بر خدمات و درمان‌های موردی که استفاده می‌کنیم York پیشنهادات زیر را برای کاهش اثرات پیری برای مشتریان پیشنهاد می‌کند:

روش‌های مراقبت از پوست, محصولات زیبایی, کاهش اثرات پیری, متخصصین زیبایی‌شناسی, مراکز اسپا, اسپا در تهران

1- درست بخورید

یک مثل قدیمی هست که می‌گوید شما همان چیزی هستید که می‌خورید. اگر غذاهای حاضری و بنجل بخورید بدن شما هم سریع به تولید مواد بنجل می‌کند همچون چربی و سلولیت که شما را پیرتر نشان می‌دهند. برای جوان ماندن غذاهای سالم بخورید.

2- آب‌رسانی، آب‌رسانی، آب‌رسانی

سودا، نوشیدنی‌‌های انرژی‌زا ، الکل و آبمیوه‌های مصنوعی- همه را به زباله‌دانی بریزید! جام مقدس خود را با آب پر کنید. آب سموم را از بدن بیرون می‌راند و از همه نوشیدنی‌های دیگر ارزان‌تر نیز هست.

3- متخصصین زیبایی‌شناسی بهترین دوستان پوست هستند

وقت باور این افسانه است که خدمات صورت حکایت «نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود» هستند. شستن تنها، می‌تواند آلودگی‌های سطحی را پاک کند اما آلودگی‌های عمیق نیاز به کارهای کارشناسی دارد. حقیقت این است که رسیدگی مداوم به صورت، می‌تواند آن را از چربی‌ها و جوش‌های سرسیاه که پوست را پیرتر می‌کنند، پاک کند. هر چه مراجعه مرتب‌تر باشد، تخلیه این جوش‌ها نیز ناراحتی کمتری دارد.

برای داشتن پوستی جوان، به کارگیری تنها یک روش کافی نیست. حتی خریدن کرم‌های گران‌قیمت نیز تضمین برای این کار نیست. صورت شما آیینه تمام‌نمای وضعیت سلامتی‌ جسمی شماست.

 

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

 

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

نظرات خود را درباره ی ((برای داشتن پوستی جوان‌ترتوصیه کارشناسان)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *