آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی, مقالات, وبلاگ

باید ها و نبایدهای آموزش کاشت ناخن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -ناخن-قالبی باید ها و نبایدهای آموزش کاشت ناخن آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی مقالات وبلاگ

باید ها و نبایدهای آموزش کاشت ناخن

تمایل به کاشت ناخن در بین خانم‌ها افزایش چشمگیری داشته است. ازاین‌رو بسیاری از خانم‌ها درصددند تا با شرکت در دوره آموزش کاشت ناخن به منبع درآمد خوبی دست پیدا کنند. اکثر افرادی که به کاشتن ناخن روی می‌آورند به دنبال زیبایی و جلوه بهتر دستان خود هستند ولی گاهی این کار به دلیل مشکلات ناخن‌ها نیز انجام می‌شود. در این مقاله سعی داریم علاوه بر آشنایی و ذکر نکات ابتدایی آموزش کاشت ناخن، به بررسی سایر نکات پیرامون این موضوع و همچنین انواع روشهای کاشت ناخن نیز بپردازیم.

چرا ناخن می‌کارند؟!

اولین سؤالی که قبل از شروع آموزش کاشت ناخن باید از خود بپرسید این است که اصلاً چرا خانم‌ها به دنبال کاشت ناخن هستند؟ چه چیز موجب گرایش اکثریت خانم‌ها به سمت کاشت ناخن می‌شود؟ اگر جواب این سؤال را بدانید مطمئناً می‌توانید به‌صورت هدفمند به آموزش کاشت ناخن بپردازید. همان‌طور که به‌صورت مختصر در مقدمه این مقاله گفته شد خانم‌ها بیشتر درصدد زیبایی بیشتر ناخن‌هایشان هستند و ازاین‌رو در پی کاشتن ناخن هستند. در حقیقت این دسته از خانم‌ها در حالت طبیعی ناخن‌هایشان ایراد ظاهری نداشته و فقط برای زیبایی بیشتر به دنبال کاشت ناخن میروند.

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید

ولی شما که به دنبال آموزش کاشت ناخن هستید باید حتماً بدانید که ناخن بعضی از خانم‌ها واقعاً مشکل دارد و آن‌ها به جهت پوشاندن ایرادهای ظاهری ناخن خود به کاشتن ناخن روی می‌آورند. شاید برای شما که در پی آموزش کاشت ناخن هستید ضروری باشد بدانید که درصد بسیار کمی از خانم‌ها عادت به جویدن ناخن دارند و دلیل ظاهر نازیبای ناخن آن‌ها همین مسئله است؛ بنابراین برای رفع مشکل این دسته از خانم‌ها نیز باید به فکر راه‌حلی باشید. در ادامه مقاله به بررسی انواع روشهای کاشت ناخن پرداخته خواهد شد.

آموزش کاشت ناخن قالبی، ساده‌ترین روش

اگر بخواهیم انواع مختلف روش‌های کاشت ناخن را برای شما که به دنبال آموزش کاشت ناخن هستید، از باکیفیت‌ترین به بی‌کیفیت‌ترین دسته‌بندی کنیم روش کاشت ناخن قالبی در انتهای لیست قرار دارد. دلیل این موضوع عدم استفاده از چسب ناخن و سوهان در این روش است. این مسئله موجب می‌شود ناخن‌ها در مجاورت با آب به‌اصطلاح هوا بگیرند که این موضوع منجر به شکل‌گیری قارچ در زیر ناخن کاشته شده خواهد شد. درنتیجه افرادی که از این‌ روش استفاده می‌کنند باید همیشه مراقب باشند که ناخن‌هایشان کمترین تماس ممکن با آب را داشته باشد. برای شرکت‌کنندگان در دوره آموزش کاشت ناخن ضروری است که بدانند این روش راحت‌ترین روش کاشت ناخن هم هست.

کاشت ناخن پودری

نکته‌ای که همین ابتدا به شما علاقه‌مندان آموزش کاشت ناخن باید بگوییم این است که همه از روش کاشت ناخن پودری به‌عنوان بهترین و مناسب‌ترین روش کاشت ناخن یاد می‌کنند. مشتری شما چه به دنبال افزایش میزان مقاومت ناخن کاشته شده باشد و چه در پی بهترین فرم ظاهری ممکن برای ناخن‌هایش باشد، بدون شک اولین پیشنهاد شما به‌عنوان کسی که آموزش کاشت ناخن دیده‌اید این روش خواهد بود. مگر اینکه شرایطی باشد که امکان اجرای این روش وجود نداشته باشد. شما در حین دوره آموزش کاشت ناخن متوجه خواهید شد که این روش نیاز به سوهان‌کاری بسیار دقیق دارد و به همین جهت زمان زیادی خواهد برد؛ بنابراین هیچ‌وقت این روش را به خانم‌هایی که عجله دارند و کم‌حوصله هستند پیشنهاد نکنید.

روش کاشت ناخن ژله ای

ازنظر روش اجرا، کاشت ناخن ژله ای تفاوت چندانی با روش کاشت ناخن پودری ندارد. درنتیجه اگر شما آموزش کاشت ناخن به روش پودری را دیده باشید برای آموزش کاشت ناخن به روش ژله ای کار سختی پیش رو نخواهید داشت. در این روش بعد از قرارگیری مواد مخصوص ژله ای مانند بر روی ناخن‌ها، دست را داخل دستگاه مخصوص خشک‌کردن با اشعه یو وی قرار می‌دهید تا مواد ژله ای روی ناخن خشک شود. تنها فرق اصلی روش کاشت ناخن پودری و ژله ای موادی است که در هر روش استفاده می‌شود.

روش ترکیبی یا میکس، این گرانی بی‌حکمت نیست!

این روش ازاین‌جهت که به‌نوعی از هر دو روش پودری و ژله ای استفاده می‌کند به نام روش میکس یا ترکیبی شناخته می‌شود. ترتیب کار هم به این صورت است که اول مراحل مربوط به کاشت ناخن به شیوه پودری اجرا شده و ناخن‌ها به‌دقت سوهان کشی خواهند شد. بعد از اتمام مرحله سوهان کشی نوبت به قرار دادن لایه ژله ای بر روی ناخن میرسد. بعد هم مانند روش ژله ای دست داخل خشک‌کن مخصوص یو وی قرار می‌گیرد تا مواد ژله ای خوب خشک شوند. باید توجه کنید که این روش نسبتاً گران‌تر از روش‌های دیگر است و البته به جهت مدت‌زمانی که بر روی ناخن صرف می‌شود و زیبایی ظاهری فرم نهایی ناخن به نظر می‌رسد این گرانی بی‌حکمت نیست.

سخن پایانی

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بدانید علی‌رغم تبلیغاتی که می‌شود کاشت ناخن هیچ آسیبی به ناخن‌ها وارد نمی‌کند و هیچ مشکلی را در روند رشد ناخن‌ها ایجاد نخواهد کرد. در حقیقت اگر کاشت ناخن اشکالی در رشد ناخن‌ها ایجاد می‌کرد ناخن‌های کاشته شده نیازی به ترمیم پیدا نمی‌کردند. گذشته از این‌ها همان‌طور که گفته شد این روش جهت جلوگیری از جویدن ناخن در افرادی که این عادت را دارند همواره به‌عنوان یک راهکار مؤثر ارائه می‌شود.

کلمات کلیدی : آموزش کاشت ناخن,کاشت ناخن, دوره آموزش کاشت ناخن,کاشتن ناخن,انواع روشهای کاشت ناخن, کاشت ناخن قالبی,کاشت ناخن پودری,کاشت ناخن ژله ای, آموزش کاشت ناخن به روش پودری,آموزش کاشت ناخن به روش ژله ای

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

نظرات خود را درباره ی ((باید ها و نبایدهای آموزش کاشت ناخن)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *