آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی

بافر ناخن چیست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-74 بافر ناخن چیست آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی

بافر ناخن چیست؟ این ابزار آرایشی تقریباً کاری مشابه با لاک یا برق ناخن انجام داده و با بافر کشیدن روی ناخن‌ها، آن‌ها را کاملاً براق می‌کند که نتیجه آن مشابه همان برق ناخن خواهد بود با این تفاوت که هیچ نوع ماده شیمیایی در این کار استفاده نمی‌شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 110480724-1-300x300 بافر ناخن چیست آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی

کمپانی برادوی که درزمینهٔ تولید لوازم‌آرایشی یکی از معروف‌ترین برندهای کشور آمریکاست باعرضه بافر ناخن 6 کاره برادوی مدل BBF600 گامی بزرگ در صنعت تولید لوازم‌آرایش ناخن برداشته است. این محصول دارای 6 سطح برای انجام تمامی مراحل مانیکور است.
بافر ناخن 6 کاره برادوی مدل BBF600 باکیفیت بسیار بالا و انعطاف‌پذیری قابل‌قبول می‌تواند در بافر کشیدن ناخن به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر شمارا در زیبایی و براق کردن ناخن‌های شما یاری کند

یکی از قسمت‌های مهم در آرایش کلی بانوان، ناخن‌های دست‌وپا هستند که با توجه به نوع آرایش و نیاز می‌توان از لاک، برق ناخن، سوهان یا بافر ناخن در آن استفاده نمود. بافر ناخن یکی از ابزارهای آرایشی است که در دو نوع دستی و برقی وجود دارد اما به دلیل گران‌تر بودن نوع برقی آن‌، هم در خرید و هم در نگهداری، استفاده از نوع دستی آن در بین بانوان رواج دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *