آرایشی و زیبایی, مقالات, وبلاگ

انچه که در باره دستگاه ایر براش باید دانست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -براش انچه که در باره دستگاه ایر براش باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ

یکی از جدید ترین و کارآمد ترین دستگاه ها در طراحی ناخن دستگاه ایربراش می باشد. دستگاه ایربراش به وسیله یک کمپرسور باد کوچک هوا را با رنگ مخلوط کرده و به صورت پودری بیرون می دهد. از این دستگاه در کاشت ناخن برای طرخ هایی نظیر بیبی بومر و قید می توان استفاده کرد که کار را بسیار آسان و لذت بخش می نماید. دستگاه ایر براش ناخن در بسته بندی خود یک قلم ایربراش استیل، یک کمپروسور کوچک و جمع و جور، لوله انتقال و آداپتور جا  داده است، این دستگاه با سه قدرت متفاوت کار می کند که از طریق دکمه روی کمپرسور قابل تنظیم است. با هر بار فشار دادن این دکمه قدرت دستگاه بین 11-12-13 لیتر بر دقیقه تغییر می کند. نکته مهمی که در استفاده و نگهداری دستگاه ایربراش وجود دارد تمیز کردن کامل آن با استون 100% است، برای تمیز کردن دستگاه ایربراش داخل مخزن قلم استون بریزید و آنقدر اسپری کنید تا تمامی رنگ از قلم خارج شود و تنها استون اسپری شود. در صورتی که این کار را بعد از هر بار استفاده انجام ندهید رنگ درون قلم خشک شده و دستگاه خراب می شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-8-263x300 انچه که در باره دستگاه ایر براش باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ
دستگاه ایربراش ناخن چیست؟
دستگاه ایربراش ناخن یکی از جدیدترین دستگاه ها در طراحی ناخن می باشد که با آن رنگ را روی سطح ناخن که اصولا نوک ناخن می باشد، اسپری می کنند. این یک روش مناسب برای گسترش خلاقیت هنری و اضافه کردن طرح های خاص به خدمات ناخن است و حتی برای افرادی هم که از مهارت بالایی در زمینه طراحی ناخن برخوردار نمی باشند، مناسب است زیرا طراحی و کار با دستگاه ایربراش ناخن، سریع و آسان می باشد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -براش3-300x300 انچه که در باره دستگاه ایر براش باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات وبلاگ
این دستگاه دارای یک کمپرسور کوچک باد است که هوا را با رنگ مخلوط می کند و آن را به صورت پودر بیرون می دهد و برای ایجاد طرح های آمبره و بیبی بومر ناخن و با کسب مهارت لازم، برای ایجاد طرح های خاص به وسیله شابلون مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه نقطه ایجاد شده روی سطح ناخن با توجه به میزان خشک شدن آن قبل از تماس با سطح مشخص می شود. هر چه فشار هوا بیشتر باشد، قطره ها کوچکتر می شوند و هر چه فشار هوا کمتر باشد، قطرات بزرگتری ایجاد می شود. قطرات کوچکتر سطح خشک تر ایجاد می کند و قطرات بزرگتر باعث ایجاد یک سطح مرطوب می شود. هرچه قلم ایربراش را از سطح ناخن دورتر نگه دارید، پوشش سبک تری نیز خواهید داشت و هر چه اسپری را به سطح ناخن نزدیکتر کنید، پوشش بیشتری نیز خواهد داشت.
همچنین روی دستگاه دکمه های تعبیه شده است که با آنها می توان مقدار قدرت دستگاه برای کمپرسور هوا و میزان شعاع خروج رنگ را تنظیم نمود.
آموزش روش استفاده از دستگاه ایربراش ناخن
قلم ایربراش را با شیلنگ و لوله انتقال به کمپرسور هوا وصل کنید. شیلنگ هوا لوله ای با دوام و طولانی است که قلم ایربراش را به دستگاه کمپرسور هوا وصل می کند و فشار هوا را از داخل کمپرسور به سمت قلم ایربراش هدایت می کند تا با رنگ مخلوط شود.دستگاه را به برق وصل کرده و روشن نمایید و حالت های مدنظر از جمله میزان شعاع خروج رنگ و قدرت دستگاه را تنظیم نمایید.
لاک ژل با هر رنگی که مد نظر دارید را همراه محلول رقیق کننده لاک ژل داخل مخزن تعبیه شده روی قلم ایربراش بریزید.
قلم را مانند مداد در دست بگیرید و ماشه روی آن را به سمت عقب فشار دهید تا رنگ آزاد شود و طرح مورد نظر را روی ناخن اجرا کنید.
پس از خشک شدن رنگ، یک لایه تاپ شاین روی آن بزنید و داخل دستگاه UV-LED خشک نمایید.آموزش طراحی ناخن با ایربراش و شابلون
برای جلوگیری از کثیف شدن میز و محل کار خود، بهتر است از یک زیر انداز مناسب یا روزنامه برای زیر کار خود استفاده نمایید.
طبق سلیقه خود یک لایه بیس کات ژل، لاک ژل و یا لاک معمولی روی ناخن بزنید. در صورت زدن بیس کات و لاک ژل، دست را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا خشک شود.
دور ناخن را چسب پیل آف بزنید یا با چسب نواری بپوشانید تا رنگ نگیرد.شابلون مورد نظر خود را انتخاب نمایید و روی ناخن قرار دهید.
قلم ایربراش را برداشته و رنگ لاک مورد نظر را روی سطح ناخن اسپری نمایید و صبر کنید تا خشک شود.
در آخر برای دوام و درخشش ناخن، یک لایه تاپ کات ژل بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *