مراقبت و سلامتی, مقالات

انچه درباره پاک کننده دو فاز آرایش چشم باید دانست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-5-1 انچه درباره پاک کننده دو فاز آرایش چشم باید دانست مراقبت و سلامتی مقالات

توضیحات محصول

اگر از آن دسته افرادی هستید که بدون پاک کردن آرایش صورت به رختخواب می‌روید، بزرگ‌ ترین خیانت را به پوست صورت‌ تان کرده اید. پاک کردن آرایش به پوست فرصت می‌دهد تا نفس بکشد. استفاده همه گیر از لوازم های آرایش ضدآب یا ۲۴ ساعته بین خانم ها رویای ثابت و ماندگار کردن طولانی مدت آرایش روی صورت را به حقیقت تبدیل کرد. اما پاک کردن آنها هم درست از همان زمان به دردسری بزرگ مبدل شد. پس اگر قرار است دست از استفاده از این ۲۴ ساعته ها بر ندارید، بهتر است از پاک کننده ای برای پاک کردن ریمل، سایه و خط چشم های ۲۴ ساعته تهیه کنید که در چند ثانیه هیچ اثری از پسماند های روغنی به جای نگذارد.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3-3-1-300x194 انچه درباره پاک کننده دو فاز آرایش چشم باید دانست مراقبت و سلامتی مقالات

پاک کننده دو فاز آرایش چشم doucce

محلول پاک کننده آرایش چشم دوسه، دو فاز است. فاز اول این محلول موجب سهولت در پاک کردن آرایش می شود و وجود فاز دوم برای ایجاد حس تمیزی و تازگی بر روی پوست چشم است.حجم این محصول ۱۲۵ میلی لیتر است.

محلول پاک‌کننده آرایش «doucce» با حالت دو فاز بودن، جهت پاک کردن آرایش چشم تولید شده و برای انواع پوست‌ها مناسب است. عدم پاکسازی مواد آرایشی چشم ها همچون ریمل و خط چشم به خصوص در هنگام استراحت از مهمترین عوامل ایجاد سوزش ،خارش و سایر ناراحتی های چشمی می شود؛ پس بهتر است با استفاده از یک پد و یا پنبه خشک آغشته شده به این محلول، از بروز این مشکلات خودداری کرد. همچنین این پاک کننده ویتامینه بوده و باعث تامین رطوبت اطراف چشم می شود که خشکی پوست را برطرف می کند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail eye-5-318x1024-1-93x300 انچه درباره پاک کننده دو فاز آرایش چشم باید دانست مراقبت و سلامتی مقالات

طریقه مصرف: قبل از مصرف محصول را کاملا تکان دهید تا دوفاز با هم ترکیب شود ،سپس مقداری از محلول را روی پد یا پنبه آرایشی ریخته و به آرامی و بدون فشار دادن آن روی چشم، آرایش خود را پاک کنید. این پاک کننده برای چشم ها و پوست های حساس مناسب است. چرب نیست و فرمول آن پوست را خراب نمیکند و خطوط چربی بروی پوست به جا نمیگذارد.

اهمیت استفاده از پاک کننده مناسب برای چشم ها:

تعدادی از  تحقیقات  نشان داده اند که پوست با دستمال مرطوب کامل  تمیز نمی شود و آلودگی روی پوست جمع می شود؛ علاوه بر آن، این مایعی که دستمال را مرطوب میکند و ما به عنوان دستمال مرطوب می شناسیم برای پوست ضرر دارد.

وقتی  ریمل مژه و ابرو  و سایه چشم را با این دستمال مرطوب تمیز می کنیم، با انجام حرکت ناگهانی و خشن، چین و چروک های ریز، دور چشم ایجاد می شود؛ همچنین باعث  تحریک پوست  شده و چون پوست اطراف چشم نازک است باعث بوجود امدن  قرمزی چشم ها، تورم و آکنه زیر جلدی می شود

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail images-40 انچه درباره پاک کننده دو فاز آرایش چشم باید دانست مراقبت و سلامتی مقالات

آرایش چشم مثل سرمه، ریمل و خط چشم نیاز به مواد پاک کننده قوی تری دارند. این مواد پاک کننده باید پایه روغنی داشته باشند تا این مواد آرایشی سمج را از چشمان شما پاک کنند .

برای پاک کردن آرایش چشمانتان، از حرکات ملایم تر دستتان روی پوست اطراف چشم استفاده کنید چون پوست این نواحی بسیار حساس است و امکان آسیب دیدن و چروک خوردن آن زیاد است.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail index-21 انچه درباره پاک کننده دو فاز آرایش چشم باید دانست مراقبت و سلامتی مقالات

نظر کارشناسان:

چشم های حساس در اثر آلودگی و استفاده طولانی مدت از مواد آرایشی بعد از سوزش، قرمز می شوند و گاهی به تاری دید هم می انجامند. به همین دلیل استفاده از یک پاک کننده مناسب اهمیت ویژه ای دارد. پاک کننده آرایش چشم دوفاز دوسه، علاوه بر پاک کنندگی سریع، بدون ایجاد تغییر در آرایش قسمت های دیگر صورت، به سادگی آرایش چشم ها را بدون ایجاد کوچک ترین خشکی محو می کند. لایه های رطوبتی و ویتامین های ضروری موجود در آن, باعث محافظت و آبرسانی به پوست شده و شیره گیاهی موجود در این محصول به پوست استراحت می دهد و التهاب آن را به حداقل می رساند. این محصول که مورد تایید پزشکان چشم است، به پوست اطراف چشم شادابی و آرامش می دهد و با از بین بردن تیرگی های زیرچشم ها آن را شاداب و لطیف نگه می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *