آرایشی و زیبایی, مقالات

انچه درباره بیس کوت و تاپ کوت در کاشت ناخن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail YIJJdDLn63BzrgUG7zYTw2TxYdhvf3evHUeDKULo انچه درباره بیس کوت و تاپ کوت در کاشت ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

اهمیت استفاده از بیس کوت و تاپ کوت در کاشت ناخن

بسیاری از بانوانی که کاشت ناخن انجام می دهند دلیل زیبایی و براق و شفاف بودن ناخن خود را می دانند آنها این ویژگی ها را مدیون بیس کوت و تاپ کوت هایی هستند که توسط متخصص در مراحل لاک زدن و طراحی استفاده می کند .

بیس کوت و تاپ کوت های جذاب

بیس کت (Base coat) و تاپ کت (Top coat) محلول‌هایی هستند که متخصصین ناخن برای براقیت بیشتر و همچنین دوام لاک و ماندگاری آن استفاده می کنند .

بیس کوت زیر لاک زده می شود و به منظور نگه داشتن لاک روی ناخن است و در رنگهای ملایم و متنوع زیادی در بازار موجود است . شما می توانید نمونه های آن را در قسمت محصولات مربوط به ناخن همین سایت ببینید و آنلاین خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید .

تاپ کوت روی لاک و با هدف مهر و موم کردن لاک و دادن درخشندگی بیشتر به لاک زده می شود . یکی از خواص جالب تاپ کوت این است که لاک را کمتر از 60 ثانیه خشک می کند.

ویژگی های بیس کوت

بیس کت (base coat) به ناخن هایتان بزنید.این کار نه تنها باعث خواهد شد دوام لاک ناخنتان بیشتر شود، بلکه از زرد شدن ناخن هایتان نیز جلوگیری خواهد کرد.

base coat اولین لایه زده شده روی ناخن است . این لایه معمولا میتواند لاک‌های تقویت کننده باشد یا یک سری مواد سفت کننده ناخن باشد. این لایه برای این استفاده میشود که اولا لاک به مدت بیشتری میماند دوما ناخن به مرور زمان رنگ نمی گیرد.

ویژگی های تاپ کوت

تاپ کت (Top coat) باعث تشکیل یک لایه محافظ براق بر روی لاک می شود.این لایه علاوه بر محافظت از لاک در مقابل پریدگی و لب پر شدن ،نیزمانع  از تاثیر آفتاب بر روی لایه لاک شده و در نتیجه رنگ لاک همواره ثابت و براق باقی خواهد ماند.برای افزایش درخشندگی و ماندگاری لاک ناخن‌هایتان، زدن یک لایه بیس کت (base coat) و یک لایه تاپ کت (top coat) را فراموش نکنید. لایه بیس کت کمک می‌کند که لاک بهتر به ناخن تان بچسبد، در حالی که لایه تاپ کت از رنگ لاک محافظت می‌کند و کمک می‌کند که لاک کنده نشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *