آرایشی و زیبایی, مقالات

انچه درباره اکستیژن مژه باید دانست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -مژه-1-750x430-1 انچه درباره اکستیژن مژه باید دانست آرایشی و زیبایی مقالات

اکستنشن مژه ها (کاشت مصنوعی)
احتمال دارد تمایل داشته باشید اکستنشن مژه یا کاشت مصنوعی انجام دهید.در ادامه 5 نکته را یادآور می شویم که باید دراین مورد اطلاع داشته باشید.
اکثر خانم ها خواهان مژه هایی حجیم هستند و برای رسیدن به مژه هایی حجیم راه های زیادی را امتحان می کنند.آن هم به دلیل اینکه چهره ای زیبا بدون داشتن مژه هایی حجیم نصفه و نیمه می باشد.
مژه قسمتی از مد را به خود اختصاص داده است.برای این منظور می توانید سرم های بلند کننده، مژه های چندبار مصرف و اکستنشن ها و سایر محصولات را برای رسیدن به مژه هایی زیبا امتحان کنید. مشکل اینجاست که کلیه راهکارهای گفته شده راهکاری موقتی بوده و دائمی نمی باشد.
نکته ای که این روزها خانم ها را بیشتر به سمت خود جذب می کند استفاده از مژه مصنوعی است.این راه حل روشی است تا مژه هایتان بیشتر شود و چشمانتان جذاب تر به نظر برسد.
1)اکستنشن مژه چیست؟
در ابتدا باید بدانید منظور از اکستنشن مژه چیست؟این روش، روشی است که مژه ها تک تک به مژه های شما چسبانده می شوند تا ضخامت، اندازه و رنگ مژه هایتان افزایش یابد.
اکستنشن های ذکر شده از موادی نظیر موی سمور، ابریشم و یا موی انسان ساخته می شوند.فرق رایج بین تکنیک های قدیم و روز در اینست که مژه های مصنوعی روی پوست پلکتان چسبانده نمی شوند و روی مژه های شما قرار میگیرند و ظاهری طبیعی تر و زیبات می سازند.مزیت دیگرشان در این است که برعکس روش های سنتی از چسب های زیانبار استفاده نمی شود.
ماندگاری این اکستنشن ها چه مدت زمانی را شامل می شود؟
در صورتی که قصد انجام این کار را دارید در نظر بگیرید که چه مقدار ماندگاری خواهند داشت؟ماندگاری آنها بین 2 تا 4 هفته و در صورتی که مراقبت های ویژه انجام دهید 6 هفته باقی می ماند.
3)خطرات اکستنشن مژه چیست؟
انجام این روش خطری ندارد و باعث نمی شود تا مژه های خودتان کنده شود. عوارض جانبی را هم شامل نمی شود. تنها نکته قابل ذکر این است که 24 ساعت پس از انجام آن مژه هایتان با اب در تماس نباشد تا مژه ها به خوبی سر جایشان تثبیت شوند.
4)چسب مورد استفاده در اکستنشن مضر است؟
عده ای این سوال برایشان پیش می آید که اگر قطره ای چسب داخل چشمشان بریزد باید چه کنند؟شایان ذکر است در تمام این مدت چشمانتان بسته است و چسب در چشمانتان نمیریزد.اطمینان یابید که چسب مورد استفاده هیچ گونه مواد شیمیایی از قبیل فرمالدهید نداشته باشد.
احتمال دارد به چسب حساسیت داشته باشید، این امر سبب عفونت نمی شود.کارشناس مجرب اکستنشن هرگز اجازه نمی دهد مشکلی پیش بیاید.در این امر از چسب های مختلفی استفاده می شود که با توجه به دقت و حساسیت فرد مورد نظر انتخاب می شود.
5) بعد از اکستنشن مژه به آرایش احتیاج است؟
بعد از انجام اکستنشن مژه از استعمال ریمل بپرهیزید.در واقع نیازی به استفاده از ریمل نیست.در صورتی که وسوسه شدید و به استفاده از ریمل ترغیب شدید از ریمل های روغنی استفاده نکنید.به این علت که روی ماده ای که برای چسباندن مژه هایتان استفاده شده است اثر می گذارد.
از فرمژه هم پرهیز کنید. اگر خواهان مژه هاییفر هستید پیش از انجام اکستنشن با متخصص اکستنشنتان صحبت کنید.در صورتی که قصد برداشت مژه های مصنوعی را دارید خودتان دست به این کار نزنید. آن را به دست فردی متخصص بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *