شرایط ارسال : ارسال سفارشات فروشگاه جزیره :

ارسال شهر تهران و حومه

مرسوله های شهر تهران و حومه به وسیله پیک موتوری و ماشینی در اولین روز کاری پس از سفارش ارسال می گردند ، هزینه ی ارسال سفارشات به عهده مشتریان محترم بوده و سفارشات تهران و تمامی شهرستان ها قبل از ارسال توسط تماس تلفنی از طرف مسئولین فروشگاه جزیره هماهنگ می گردند .

ارسال سفارشات شهرستان توسط تیپاکس

فروشگاه جزیره سفارش های شهرهایی که دارای شعبه تیپاکس هستند ، توسط تیپاکس صورت گرفته و معمولا بین یک یا دو روز کاری پس از ثبت سفارش به دست مشتریان محترم فروشگاه جزیره خواهد رسید . در صورتی که در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد مشتری جهت دریافت مرسوله حضور نداشته باشد تا 24 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه ی تیپاکس شهر خود مرسوله خود را دریافت نماید و یا با هزینه ی شخصی در خواست ارسال مجدد از تیپاکس شهر خود را داشته باشد . در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری  می باشد .

شرایط ارسال توسط پست پیشتاز

سفارش های شهرهایی که دارای شعبه تیپاکس نمی باشند توسط پست پیشتاز صورت می گیرند ، ممکن است در سایت فروشگاه جزیره گزینه تیپاکس را انتخاب کرده باشید ولی قبل از ارسال وجود شعبه تیپاکس در شهر شما مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که شهر شما دارای شعبه تیپاکس نباشد مرسوله توسط پست پیشتاز برای شما عزیزان ارسال خواهد شدو معمولا بین سه الی هفت روز کاری پس از ثبت سفارش به دست مشتریان محترم خواهد رسید . در صورتی که در هنگام مراجعه مامور ارسال به مقصد ، مشتری جهت دریافت مرسوله حضور نداشته باشد تا 24 ساعت می تواند با مراجعه به شعبه پست پیشتاز شهر خود مرسوله خود را دریافت نماید و یا با هزینه شخصی درخواست ارسال مجدد از پست شهر خود را داشته باشد . در صورت مرجوع شدن بسته به مبدا هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد .

لطفا شماره همراهی را در آدرس خود ثبت نمایید که در دسترس و  روشن باشد . هنگام ارسال با شما تماس خواهد گرفته شد .تیپاکس پس از دریافت مرسوله شما از فروشگاه یک پیامک حاوی کد رهگیری برای شما ارسال می نماید ، جهت پیگیری مرسوله خود با استفاده از کد پیامک شده می توانید به سایت رهگیری مرسولات  تیپاکس مراجعه کرده و از وضعیت مرسوله خود آگاه گردید .

در صورتی که سفارش شما طی مدت 8 روز کاری به دست شما نرسید از طریق تماس تلفنی یا بخش پشتیبانی سایت مرسوله خود را پیگیری نمایید .

0263274286509367600271