آرایشی و زیبایی, مقالات

ارتباط رژ لب با شخصیت هر انسان

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 10 ارتباط رژ لب با شخصیت هر انسان آرایشی و زیبایی مقالات

رژ لب قرمز
اگر رنگ قرمز از رنگ های موردعلاقه تان است، حتما شما دختری پر جنب وجوش، عجیب و غریب و با اعتماد به نفس بالایی هستید. رنگ قرمز روشن بر روی لب ها به سرعت تمام توجهات را به خود جلب می کند و به این معنی است که از مرکز توجه شدن هیچ هراسی ندارید!
رنگ قرمز سرد، از لحاظ جبرگرایی و جنسیت شما را قوی خواهد کرد! این رژلب قرمز دارای یک نیروی فوق العاده است و باعث می شود تا شما بسیار احساساتی و پرانرژی به نظر برسید. در واقع، این رنگ بخش شاد و احساساتی یک زن را آشکار می کند. زنانی که از رژلب های قرمز استفاده می کنند دارای اعتماد به نفس و سرشار از انرژی هستند.آنها از مردم خواهان احترام بوده و از اینکه احساسات خود را به همگان نشان دهند، باکی ندارند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 16-300x300 ارتباط رژ لب با شخصیت هر انسان آرایشی و زیبایی مقالات
رژ لب صورتی
یکی از رنگ های بسیار پرطرفدار، دوست داشتنی، سرگرم کننده و به اصطلاح دخترانه است و به خوبی می تواند حالات و روحیات دخترانه را بیان کند! با این حال این رنگ آن طور که فکر می کنید بسیار ساده و کم اهمیت نیست و می توان گفت به عنوان نماد اقتدار نیز شناخته شده است. زمانی یک مدیر اجرایی و با رتبه بسیار بالا در کنار استایل رسمی خود از رژلب صورتی استفاده می کند به این معنی است که او احساس بلوغ و اقتدار بسیار بالایی داشته و در کنار قدرت و موقعیت اجتماعی خود، همچنان ظرافت و زنانگی خود را نیز حفظ کرده است.
این سایه رنگ دخترانه بخش زنانگی شما را بارز می کند. این رنگ نشان می دهد که شما شاد و پر از سرزندگی هستید. همچنین این رنگ بیان می دارد که شما یک زندگی عشقی فوق العاده دارید و همین نکته مطمئنا می تواند آنقدر لذت بخش باشد که به رخ بقیه بکشید.
برای خانم هایی که انرژی فراوانی دارند صورتی گرم رنگی کامل است. خانم هایی که به سراغ این رنگ می روند در واقع می خواهند آن حس بازیگوشی و انرژی درونیشان را به خارج تراوش کنند. طیف صورتی که شامل ته رنگ قهوه ا
نیز باشد برای هر خانمی انتخابی پیچیده است. آنهایی که به این رنگ مات علاقه دارند جدی و باهوش هستند. چنین خانم هایی روی مد هستند و دوست دارند و همیشه استقلال خود را حفظ کنند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 21-300x300 ارتباط رژ لب با شخصیت هر انسان آرایشی و زیبایی مقالات
رژلب رنگ پوست
این افراد شخصیت برون گرایی ندارند و می توان گفت که آن ها از ادعا و تظاهر بسیار دور هستند! یعنی دوست ندارند با لب هایشان جلب توجه کنند و ترجیح می دهند یک ظاهر ساده و بی رنگ داشته باشند. این افراد معمولا در اولین قرار ملاقات و مصاحبه های شغلی از رژلب نود استفاده می کنند و به تدریج با گذشت زمان سایه های رنگی دخترانه را به آرایش و رژلب خود اضافه خواهند کرد. این افراد دارای اعتماد به نفس و رضایت درونی بسیار بالایی هستند، اما در عین حال بر طبیعی بودن رنگ لب هایشان نیز تاکید دارند!
در واقع، این رنگ بخشی از شخصیت شما درباره نوع نزدیک شدن به افراد را نشان می دهد. این سایه رنگ آشکار می کند که شما شخصی فروتن و آسان گیر هستید. زنانی که اغلب از رنگ های خنثی در رژلب استفاده می کنند معمولا خونسرد و آرام هستند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 18-300x281 ارتباط رژ لب با شخصیت هر انسان آرایشی و زیبایی مقالات
رژ لب بنفش
تنها چیزی که در مورد رژلب بنفش می توان گفت جادویی و عرفانی بودن آن است! زمانی که یک دختر از رژلب بنفش استفاده می کند، به این معنی است که او دارای تمام روحیات و احساسات زنانه بوده و از قدرت و اعتمادبه نفس بالایی برخوردار است. سایه های سبک تر رژلب بنفش جذاب بودن آن ها را به طور ماهرانه ای نشان می دهد.
این طیف رنگ ها بخش شجاع و ماجراجویانه یک زن را نشان می دهد. این زنان دوست دارند در هر کاری به چالش کشیده شوند. زنانی که این رنگ ها را برای رژلب خود برمی گزینند اغلب هاله ای از ابهام و رازآلودی به دور آنها است.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 20-300x300 ارتباط رژ لب با شخصیت هر انسان آرایشی و زیبایی مقالات
رژ لب نارنجی
هنگامی که یک زن رژلب نارنجی را در آرایش خود استفاده می کند به این معنی است که او فردی گرم و معاشرتی است و می توانید لحظات سرگرم کننده و خوبی را با او بگذرانید!
رژلب نارنجی رنگی است که معمولا شخصیت واقعی افراد را نشان می دهد و احساس بی خیالی و سبک باری را بیشتر از همیشه در چهره نمایش می دهد!

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 22-300x300 ارتباط رژ لب با شخصیت هر انسان آرایشی و زیبایی مقالات
رژلب مرجانی
خانم هایی که به رژ رنگ مرجانی علاقه دارند دیدگاهشان نسبت به زندگی مثبت است. این خانم ها بسیار خوش بین هستند، عاشق بیرون هستند و قلبی جوان دارند. آنها همیشه سعی می کنند از هر موقعیتی بهترین را بدست بیاورند.
رژلب جگری
رنگ جگری نشان از اعتماد بنفس و هدفمند بودن است. با این حال خانم هایی که به این رنگ تمایل دارند بیشتر کم حرف و ساکت هستند. شاید زیاد مشتاق نباشند که مرکز توجه قرار بگیرند اما وقتی به آنها توجه می شود حرف های زیادی برای گفتن دارند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 17 ارتباط رژ لب با شخصیت هر انسان آرایشی و زیبایی مقالات
رژلب براق
رنگ براق نشان می دهد کسی که آن را استفاده کرده مهربان است و اهل تظاهر نیست. خانم هایی که به چنین رژ لب هایی علاقه دارند زیاد خود را جدی نمی گیرند و شما هم نباید آنها را جدی بگیرید چون اگر شوخی می کنند از روی سادگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *