آرایشی و زیبایی, مقالات

آموزش یک طراحی ناخن فرنچ ساده برای عاشقان گربه‌ها!

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 03d30b72000c0796cdc483e3265a0b828336a1b3 آموزش یک طراحی ناخن فرنچ ساده برای عاشقان گربه‌ها! آرایشی و زیبایی مقالات

آموزش یک طراحی ناخن فرنچ ساده برای عاشقان گربه‌ها!

آموزش طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای جذاب

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 9a02da42864ef7251209d48b9a5a0aad265a3f0d-1-300x210 آموزش یک طراحی ناخن فرنچ ساده برای عاشقان گربه‌ها! آرایشی و زیبایی مقالات

اگر از خانم‌هایی هستی که عاشق گربه‌ها هستند و دوست دارند همه جا این موجودات پشمالو را داشته باشند، یک ایده طراحی ناخن فرنچ جذاب برای تو داریم! در این مطلب آموزش یک طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای را به تو نشان می‌دهیم. این طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای بسیار ساده است و تنها با دو رنگ لاک درست می‌شود. در ادامه با “یاسمن” همراه باش تا بدانی چگونه در عرض چند دقیقه این طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای را انجام بدهی.

وسایلی برای این طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای احتیاج داری:

لاک مشکی (یا هر رنگی که دوست داری گربه تو به آن رنگ باشد)

لاک ناخن سفید

خلال دندان

تاپ کت مات یا براق به سلیقه خودت

مراحل آموزش طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای جذاب

برای شروع این طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای، با استفاده از لاک ناخن مشکی، گوش‌های گربه را رسم کن. به سادگی دو مثلث تیز و باریک در دو گوشه ناخن‌های خودت رسم کن و اجازه بده خشک شوند.

پس از آنکه گوش گربه‌ها خشک شدند، نوبت به کشیدن سر آنها می‌رسد. با استفاده از لاک مشکی، یک نیم‌دایره هلالی بین دو گوش گربه رسم کن.

اجازه بده سر گربه‌ها به خوبی خشک شود و سپس نوبت به کشیدن چشم‌ها می‌رسد. از آنجایی که قرار است با استفاده از لاک سفید، چشم گربه‌ها را روی سر آنها رسم کنیم، حتما باید سر گربه‌ها به خوبی خشک شده باشد.

دو نقطه کوچک روی سر گربه‌ها برای چشم رسم کن. پس از آنکه چشم‌ها خشک شدند، با استفاده از خلال دندان آغشته به لاک مشکی، مردمک چشم گربه‌ها را رسم کن.

پس از آنکه کاملاً از ظاهر گربه‌ها راضی بودی، اجازه بده کامل خشک شوند. در نهایت برای تکمیل طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای خود، روی آنها را با تاپ کت مورد نظر خود بپوشان.

با این طراحی ناخن فرنچ گربه‌ای می‌توانی علاقه خود به این موجودات بانمک و پشمالو بیشتر نشان بدهی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *