آرایشی و زیبایی, مقالات

آموزش گام به گام آرایش ابرو با مداد

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 204539_459 آموزش گام به گام آرایش ابرو با مداد آرایشی و زیبایی مقالات

آموزش گام به گام آرایش ابرو با مداد
جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-59-300x278 آموزش گام به گام آرایش ابرو با مداد آرایشی و زیبایی مقالات در این مطلب به انجام روش اصولی و مرحله به مرحله آرایش ابرو با مداد پرداخته شده است.
آرایش ابرو با مداد چه ویژگی‌هایی دارد؟
آرایش ابرو با وسایل متعددی مانند ریمل ابرو، تتو و روش‌های ترمیمی، ماژیک و مداد ابرو امکان پذیر است. ساده‌ترین و رایج‌ترین این وسایل مداد ابروست. آرایش ابرو با مداد در عین سادگی، به مهارت خاصی نیاز دارد. چراکه اگر این کار به صورت غیر حرفه‌ای انجام گیرد، نتیجه معکوس داده و ابرو‌ها از حالت طبیعی خود خارج می‌شوند. استفاده از مداد ابرو بیشتر برای یک دست کردن و پر کردن جا‌های ابرو کاربرد دارد.
آموزش گام به گام نحوه آرایش با مداد ابرو
آرایش ابرو با مداد را به راحتی می‌توان در منزل انجام داد و اگر مراحل زیر را به خوبی انجام دهید، ابرو‌های شما حالت و فرم جذاب و بی نظیری را پیدا خواهند کرد:
ابتدا با موچین مو‌های اضافی اطراف ابرو رو بردارید و در صورتی که مو‌های ابروهایتان بلند است کمی آن‌ها را قیچی کنید تا مرتب شود.
به وسیله شانه ابرو، ابروهایتان را در جهت رشد و رو به بالا شانه کنید تا یک دست و مرتب شوند. در واقع این عمل باعث می‌شود که شما متوجه جا‌های خالی ابروی خود شوید.
یک مداد ابرو که بهتر است رنگ آن بسیار نزدیک به رنگ مو‌های ابرو باشد را انتخاب کنید.
در این مرحله باید به وسیله مداد ابرو، اقدام به پر کردن جا‌های خالی ابرو کنید. برای پر کردن این نقاط بهتر است که با حرکاتی سریع خط‌هایی شبیه به مو‌های ابرو را ایجاد کنید. توجه کنید که مداد را خیلی فشار ندهید چراکه خطوط پر رنگ باعث غیر طبیعی شده ابرو‌ها می‌شوند.
برای محو کردن خط‌های کشیده شده در ابرو با یک قلم موی کوچک یا یک پد آرایشی اثر آن را کمتر کنید.
مجدداً مو‌های ابرو را شانه کرده تا متوجه نواقص کار شوید و در صورت وجود جا‌های خالی نسبت به رفع آن دوباره اقدام کنید.
در ادامه می‌توانید با کشیدن یک ریمل ابرو شفاف در ابروها، برای بهتر و مرتب‌تر نشان دادن ابرو‌ها استفاده کنید.
در پایان نیز با زدن کمی کانسیلر به استخوان زیر ابرو مو‌های ریز احتمالی را که خطوط ابرو را نامنظم نشان می‌دهند را پنهان کنید و ابرویی جذاب و مرتب داشته باشید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-52-300x200 آموزش گام به گام آرایش ابرو با مداد آرایشی و زیبایی مقالات
نکات مهم
حتماً از یک مداد ابروی استاندارد و با کیفیت برای این کار استفاده کنید.
در انجام کار از حساسیت بیش از حد پرهیز کنید چرا که ابرو‌ها قرار نیست دقیقاً یک شکل باشند و فقط باید به اندازه کافی شبیه به هم آرایش شده باشند.
اگر پس از انجام آرایش ابرو با مداد متوجه نقاط خالی در ابرو‌های خود شدید می‌توانید با استفاده از براش کوچک مقداری سایه ابروی ملایم را در بین مو‌های ابرو پخش کنید.
در پایان انجام آرایش ابرو با مداد برای زیبا‌تر به نظر رسیدن ابرو‌ها می‌توانید به وسیله یک مداد یا سایه چشم سفید رنگ زیر ابرو‌ها را حالت دهید.
سعی نکنید که ابروهایتان را بیش از حد زاویه دار کنید، با این کار ابرو‌ها حالتی نازیبا و غیر طبیعی به خود می‌گیرند.
نکته بسیار مهم در انجام آرایش ابرو با مداد
هنگام انجام آرایش ابرو با مداد به این نکته توجه کنید که خارج از خط مو‌ها را مداد نکشید و فقط درون و لابه لای مو‌های ابرو اقدام به این کار نمایید برای نتیجه گیری بهتر می‌توانید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
قبل از شروع عملیات آرایش ابرو با مداد می‌توانید شکل کلی ابرو را با مداد ابرو بکشید.
توجه کنید که این کار را با کشیدن خط باریک و کمرنگ شروع کنید.
اگر چه ممکن است این کار ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسد، اما با کمی تمرین این کار به راحتی قابل انجام است.
بهتر است که خط بالا را را حتماً در بالای ابرو و با فاصله کمی از تاج ابرو بکشید و خط پایین ابرو را نیز با کمی فاصله از ابتدای ابرو بکشید تا شکل طبیعی تری برای ابروهایتان ایجاد کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *