آرایشی و زیبایی, مقالات

آموزش کشیدن خط چشم

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -با-سایه-سبز آموزش کشیدن خط چشم آرایشی و زیبایی مقالات

آموزش کشیدن خط چشم

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -چشم-زیبا-300x300 آموزش کشیدن خط چشم آرایشی و زیبایی مقالات

روش ساده به این شکل است که نه نازک و نه کلفت بکشید.گوشه خارجی چشم (طرف راست چشم خود) را ضخیم تر از گوشه داخلی چشمتان بکشید. چشم را کمی گربه ای میکند.

روش قدیمی به این صورت بود که از گوشه داخلی چشم (قسمتی که به بینی نزدیک است) در طول خط مژه حرکت کرده و به سمت بیرون چشم ، خط چشم را میکشیم.

روش جدید به این صورت است که وقتی خط چشم را کشیدید(ساده) ،سایه مشکی بزنید و با یک قلموی مخصوص چشم ضربات کوتاه به پشت چشم بزنید تا چشم حالت دودی شود.و پایین چشم را با دست بگیرید و توی چشم پایین را مداد بکشید.این روش چشم را بسته تر ولی بانفوذتر نشان میدهد.

روش جدید دیگر ،به این صورت که پلک بالا را با کمک مداد یک ،خط چشم بکشید و برای قسمت پایین چشم یک برس زاویه دار بردارید و کمی از نوک مداد را به برس بزنید و حالا برس را در طول پلک بیرونی پایین بکشید.

روش دیگر به این صورت است که ابتدا یک خط چشم ساده بکشید و با کمک یک مداد سفید (مدادی که حالت صدفی داشته باشه یا سفیدخالص باشه) گوشه داخلی چشم راست را به شکل > و گوشه داخلی چشم چپ را به شکل < بکشید.حدود ۵/۱ میلی تر از گوشه داخلی هردو چشم بزنید.

نکات مهم در کشیدن خط چشم

خط چشم جسورانه ای داشته باشید

از بکار بردن خط چشم هایی با رنگ های روشن و متفاوت خجالت نکشید. برای داشتن یک چهره متفاوت در یک مهمانی بالا و پایین مژه ها را با دو رنگ کاملا متفاوت خط چشم بکشید (مانند صورتی و سبز یا قرمز و آبی).

آن را یخ زده کنید

اگر خط چشم مدادی شما فرو میریزد و به اصطلاح پس می دهد آن را به مدت 15 دقیقه قبل از استفاده داخل یخچال قرار دهید تا سفت شود و سپس به آهستگی روی خطوط چشم تان بمالید.

سوزش چشم

اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که مدام دستتان به چشم تان است و آن را می خارانید ، با بکار بردن یک خط چشم یکبار مصرف جرم های اطراف آن را از آن دور نگاه دارید.خط چشم تان را به طور کلی هر سه ماه یکبار عوض کنید. همچنین نباید آن را با دوستانتان شریکی استفاده کنید.

نتیجهماندگار

اگر می خواهید خط چشم تان اثر ماندگارتری روی چشمان تان داشته باشد با یک مداد چشم اول زیر چشم تان را خط بکشید اجازه دهید رنگ آن تا خط مژگان تان پیش برود و سپس روی آن کمی سایه پودری به همان رنگ بزنید تا خط چشم تاثیرگذارتری داشته باشید.

ما در این مقاله سایت جزیره به شما نحوه کشیدن انواع خط چشم و مداد چشم و خط چشم دخترانه و خط چشم ماژیکی و خط چشم کشیدن و خط چشم گربه ای و خط چشم برای چشم های پف دار و خط چشم دانشجویی و خط چشم برای چشم های بادامی و خط چشم عروس و خط چشم اسنس و خط چشم اکلیلی رنگی و خط چشم استخری و آموزش خط چشم و خط چشم برای چشم های درشت و خط چشم با مداد و خط چشم برای پلک های افتاده وخط چشم عربی و خط چشم پهن و خط چشم پودری و خط چشم تاتو موقت و خط چشم پلک پایین و خط چشم تیز و خط چشم ثابت و انواع خط چشم و مدل خط چشم را بدانیم

 

منبع :نمناک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *