آرایشی و زیبایی, مقالات

آموزش کاشت دیپینگ ناخن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-32-1 آموزش کاشت دیپینگ ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

آموزش کاشت دیپینگ ناخن

کاشت ناخن یکی از رایج ترین شیوه های آرایشی در سال های اخیر است که به منظور زیبایی و جذابیت بیشتر ناخن های دست صورت میگیرد و تنوع زیادی در روش های انجام آن وجود دارد که هر کسی به فراخور شرایط یکی از این روش ها را برای خود انتخاب میکند. یکی از پرکاربردترین این روش ها که نتایج حاصل از آن هم بسیار قابل توجه است، استفاده از روش دیپینگ ناخن است.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 6-25-1-235x300 آموزش کاشت دیپینگ ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

کاشت ناخن به روش دیپینگ

فواید کاشت ناخن به روش دیپینگ

زیبایی و ظرافت ناخن ها اولین و مهم ترین نتیجه حاصل از دیپینگ ناخن است. با استفاده از این روش شما همیشه ناخن های تمیز و مرتب و البته زیبا در دستان خود خواهید داشت و رعایت بهداشت ناخن ها هم به حد اعلای خود خواهد رسید. فرم دلخواه ناخن ها هم به واسطه روش دیپینگ ناخن شکل میگیرد. با انجام این متد شما دیگر نیاز به آرایش روزانه ناخن های خود نخواهید داشت و این خود یک صرفه جویی بزرگ در زمان شما خواهد بود.

فواید دیپینگ ناخن

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 4-29-1-235x300 آموزش کاشت دیپینگ ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

قدم به قدم با آموزش کاشت ناخن به روش دیپینگ

دیپینگ ناخن هر چند در نگاه اول کمی سخت و پیچیده به نظر میرسد اما مراحل انجام آن ساده است و شما با فراگیری این متد کاشت ناخن به راحتی می توانید آن را در خانه هم اجرا کنید. هر چند مراجعه به یک آرایشگر متبحر در این زمینه ممکن است نتایج بهتری برایتان رقم بزند.

قدم به قدم با دیپینگ ناخن

مرحله اول : تمیز کردن ناخن ها

ابتدا ناخن های خود را از مواد اضافی و لبه های مزاحم آن کاملاً پاک کنید. هیچ ماده اضافی و هیچ نوع آلودگی نباید زیر کاشت دیپینگ ناخن باقی بماند زیرا ممکن است باعث بروز بیماری شود. مرحله دوم در دیپینگ ناخن مانیکور و سوهان کشی است. استفاده از مانیکور می تواند ناخن های شما را کاملاً آماده به کارگیری مواد کاشت دیپینگ کند، هر چند برخی از افراد به خاطر کاهش هزینه ها از این مرحله صرف نظر می کنند اما سوهان کشی لازمه دیپینگ است. در سوهان کشی باید دقت داشته باشید که حتماً ناخن ها به طور کامل ساییده شوند. البته افراط در این مرحله ممکن است باعث بروز قارچ در ناخن ها شود.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3-33-1-235x300 آموزش کاشت دیپینگ ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

مرحله تمیز کردن ناخن

قدم بعدی رعایت نکات ایمنی و بهداشت است

در این مرحله از محلول ها و مواد ضد قارچ برای رعایت بهداشت و نکات ایمنی ناخن های خود استفاده کنید. حالا نوبت به مرحله قالب گذاری میرسد، به این صورت که ابتدا با استفاده از پرایمر سطح ناخن های خود را تمیز و آماده دریافت تیپ مناسب کرده و حتماً هم از قبل درباره نوع تیپ مورد نظر خود تصمیم بگیرید و مناسب ترین سایز آن را انتخاب کنید و بعد با استفاده از چسب مخصوص روی صدف ناخن بچسبانید.

نکات ایمنی دیپینگ ناخن

ظریف کاری

حالا نوبت به ظریف کاری می رسد یعنی با استفاده از کاتر تمام اضافات قالب را بریده و آن را به فرم دلخواهتان در آورید. لازمه انجام بهترین ظریف کاری در این مرحله تصمیم گیری از قبل درباره نحوه فرم دهی به ناخن ها است. تمیز کاری نهایی در پایان و برای داشتن بهترین فرم ناخن به این صورت انجام میشود که با استفاده از سوهان گوشه های تیز آن را از بین برده و فرم نهایی ناخن خود را طراحی کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-34-1-235x300 آموزش کاشت دیپینگ ناخن آرایشی و زیبایی مقالات

ظریف کاری دیپینگ ناخن

معایب استفاده از کاشت ناخن به روش دیپینگ

یکی از معایب اصلی استفاده از دیپینگ ناخن عدم امکان خلاصی از آن به سادگی است. هر چند روش های متنوعی برای رهایی از کاشت ناخن وجود دارد اما در نهایت شما دردسر زیادی برای انجام آن خواهید داشت. تکرار زیاد استفاده از این روش باعث تخریب صدف ناخنتان شده و بهتر است از این روش تنها در مواقع لزوم استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *