آرایشی و زیبایی, مقالات

آموزش آرایش ساده وزیبا

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail ar4-4611-765x510-1 آموزش آرایش ساده وزیبا آرایشی و زیبایی مقالات

آرایش ساده و زیبا

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 6-18-300x225 آموزش آرایش ساده وزیبا آرایشی و زیبایی مقالات

برای آرایش ساده و زیبای صورت، اول از همه باید پوست را آماده کنید تا مواد آرایشی به خوبی روی پوست شما بنشینند و طوری با هم ادغام شوند که طبیعی به نظر برسد. صورت خود را با صابون یا ژل شستشوی مناسب بشویید و با حوله خشک کنید تا پوست های اضافی جدا شوند و به اصطلاح پوست لایه برداری شود. از کشیدن شدید حوله روی پوست خودداری کنید. این کار تنها باعث التهاب شده و حتی ممکن است آکنه ایجاد کند. مراحل زیر را برای آرایش صورت طبیعی دنبال کنید. مراحل آرایش صورت که در زیر آمده است را دنبال کنید تا زیبایی طبیعی خود را به بهترین شکل ممکن جلوه دهید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5-26-300x300 آموزش آرایش ساده وزیبا آرایشی و زیبایی مقالات
میگویند زیبایی در سادگی است. با یک آرایش ساده و طبیعی میتوانید زیباتر از همیشه جلوه کنید. آرایش غلیظ و خط چشم گربه‌ای هرچند جذابیت های خود را دارند ولی برای همه موقعیت ها و استفاده روزمره مناسب نیستند. پس بهتر این است که یک آرایش ساده را یاد بگیرید که هم زیبایی طبیعی شما را بیشتر جلوه میدهد و هم در طولانی مدت از پوست شما مراقبت میکند. در عید دیدنی های امسال میتوانید از این آرایش ساده و طبیعی استفاده کنید
مراحل انجام آرایش ساده طبیعی
مرحله اول: مرطوب کننده
اول از همه یک لایه نازک مرطوب کننده بزنید. مرطوب کننده ای با کیفیت استفاده کنید که با نوع پوست شما سازگاری داشته باشد. مرطوب کردن پوست کلید دست یافتن به آرایش طبیعی است و باعث میشود بعد از اعمال لوازم آرایشی پوست همچنان واقعی به نظر برسد.
مرحله دوم: پرایمر
برای پوشاندن نواقص و آماده سازی پوست برای آرایش از پرایمر استفاده کنید. پرایمر خط و خطوط و ایرادات پوست را میپوساند و باعث ماندگاری و جلوه بهتر آرایش میشود. پرایمر را به طور یکنواخت در همه جا پخش کنید، از گونه ها تا بینی، چانه، ناحیه T و پلک ها. پرامر پوست صورت شما را یکدست میکند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 4-33-300x169 آموزش آرایش ساده وزیبا آرایشی و زیبایی مقالات
مرحله سوم: فاندیشن
برای آرایش ساده و طبیعی، کرم فاندیشنی استفاده کنید که پوشش سبک یا متوسط داشته باشد و آن را با پد محو کننده یا قلموی صاف روی پوست پخش کنید. این تکنیک باعث میشود آرایش صورت شما از صبح تا شب دست نخورده باقی بماند
مرحله چهارم: کانسیلر
کانسیلر را زیر چشم بزنید. برای آرایش ساده کانسیلری را انتخاب کنید که یکی دو درجه از فاندیشن شما روشنتر باشد. کانسیلر سیاهی یا ناهمتاهنگی زیر چشم را پوشش میدهد. آن را به صورت نقطه نقطه یا مثلثی زیر چشم ها بزنید و بعد با قلمو یا انگشت تمیز دست محو کنید.
آرایش – آرایش ملایم و جذاب چشم ها
مرحله پنجم: پودر تثبیت کننده
برای تثبیت فاندیشن و کانسیلر و مات جلوه دادن رنگ پوست از پودر تثبیت کننده آرایش استفاده کنید که بی رنگ یا همرنگ لایه های زیری باشد. پودر تثبیت کننده را حتماً با استفاده از قلم های بزرگ پر مو بزنید تا آرایش طبیعی تر جلوه کند.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 3-41 آموزش آرایش ساده وزیبا آرایشی و زیبایی مقالات
مرحله ششم: برنز کننده
رنگ پوست را با استفاده از کرم برنز کننده کمی گرم کنید. کرم بنز کننده را فقط در چند ناحیه بزنید. روی خط گونه، شقیقه ها و خط چانه نقاط مناسبی برای زدن کرم برنز کننده در آرایش طبیعی هستند.
مرحله هفتم: رژگونه
رژگونه را درست روی برجستگی گونه بزنید تا صورت شما کمی رنگ پیدا کند. سپس آن را قدری محو کنید تا در یک نقطه متمرکز نباشد. برای جلوه طبیعی تر آرایش لازم است رژگونه ملایم و محو باشد.
مرحله هشتم: هایلایتر
هایلایتر را به برجستگی های صورت بزنید: روی برجستگی گونه، روی بینی و بالای لب.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2-39-300x248 آموزش آرایش ساده وزیبا آرایشی و زیبایی مقالات
مرحله نهم: سایه چشم
برای آرایش طبیعی چشم سایه ای با رنگ گرم انتخاب کنید و روی پلک بزنید. از رنگ روشن تری زیر چشم استفاده کنید و بعد به خوبی محو کنید.
مرحله دهم: ریمل
ریمل مرغوبی انتخاب کنید و فقط یک لایه از آن را به مژه ها بزنید. میتوانید برای این که تک تک مژه ها به ریمل آغشته شوند، برس را به طور عمودی بگیرید و بچرخانید.
مرحله یازدهم: پر کردن ابرو

ابروها را با محصول انتخابی خود پر کنید. استفاده از رنگ های پودری جلوه ای مات و طبیعی به ابرو میدهد اما مداد ابرو دقیق تر است. برای آرایش طبیعی ابرو رنگی شبیه به رنگ ابروی خود انتخاب کنید و شدت رنگ را به نسبت تراکم موها در هر قسمت از ابرو انتخاب کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 1-46-209x300 آموزش آرایش ساده وزیبا آرایشی و زیبایی مقالات
مرحله دازدهم: برق لب
حوله ای را به آرامی روی لب بکشید تا پوست های اضافی کنده شوند سپس آرایش طبیعی را با با یک برق لب تمام کنید.
البته برای استفاده روزمره انجام همه این مراحل لازم نیست. مثلاً نیازی نیست هر روز از هایلایتر یا پرایمر استفاده کنید. اما کرم مرطوب کننده و ضد آفتاب مناسب برای پوست شما ضروری هستند. بعد از آن میتوانید با یک کرم پوشش دهنده سبک لکه‌ها و ایرادات صورت را پوشش دهید و بقیه مراحل را به همان نحوی که گفته شد ادامه بدهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *