مراقبت و سلامتی, مقالات

آمبره و سامبره چیست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail file-28-Differences-between-the-colors-of-Amber-Sombrer-Ballage-Colormatting-and-Foi2 آمبره و سامبره چیست مراقبت و سلامتی مقالات

قیمت آمبره و سامبره بانوان در بازار چقدر است؟

آمبره و سامبره از جذاب‌ترین و جدیدترین شیوه‌های رنگ کردن مو هستند. طبق نظرات کارشناسان مد و زیبایی، آمبره و سامبره مو از تکنیک‌های پرطرفدار نزد بانوان است. علت محبوبیت آمبره و سامبره علاوه بر زیبایی، حفظ سلامت مو بعد از رنگ و دکلره است. روش انجام سامبره و آمبره کمی با یکدیگر متفاوتند، گرچه در بیشتر موارد جای یکدیگر به اشتباه استفاده می‌شوند.

آمبره دودی، آمبره موی مشکی، سامبره لایت، رنگ موی آمبره یخی، سامبره مو کوتاه از پرطرفدارترین آن است که کمی دشوار و زمان‌بر هستند. ترکیب رنگ مو آمبره و سامبره باید توسط یک آرایشگر حرفه‌ای انجام شود، پس اگر به نحوه ترکیب رنگ مو و دکلره کردن آشنایی کافی ندارید، امبره در منزل آن زیبایی موردنظر را برای شما نخواهد داشت.

تفاوت آمبره و سامبره چیست؟ آمبره سامبره و بالیاژ چه شباهت و تفاوت‌های دارند؟ در ادامه با خدمت از ما همراه باشید تا به هر آنچه در مورد آمبره و سامبره می‌خواهید بدانید بپردازیم.

آمبره و سامبره مو

فهرست مواردی که در زمینه آمبره و سامبره می‌خوانید:

قیمت آمبره و سامبره چقدر است؟

آمبره مو چیست؟

سامبره مو چیست؟

تفاوت آمبره و سامبره چیست؟

چگونه بهترین آمبره و سامبره را انجام دهیم؟

قیمت آمبره و سامبره چقدر است؟

قیمت آمبره و سامبره مو به عوامل مختلفی وابسته است. بلندی موها، نوع مواد دکلره و مواد رنگی که آرایشگر برای بی رنگ کردن موها و  استفاده می‌کند، نوع آرایشگاه (درجه1،2 یا 3) و قیمت رنگ مو آمبره از مهم‌ترین این موارد هستند. معمولا قیمت آمبره و سامبره در شهرهای مختلف نیز با یکدیگر متفاوتند.

نکته: اگر امبره در منزل انجام دهید، ارزان‌تر از آمبره در آرایشگاه خواهد بود. اما باید توجه داشته باشید، هر ارزانی، خوب نیست!

آمبره مو چیست؟

آمبره (ombre) از محبوب‌ترین متدهای رنگ مو است که طرفداران بسیاری دارد. آمبره و سامبره هر دو یعنی تغییر تدریجی رنگ مو از تیره به روشن. بسیاری از خانم‌های شیک ترجیح می‌دهند هنگام دکلره کردن مو، تنها به قسمتی از موهایشان (نوک موها) آسیب برسد. روش رنگ کردن موها به روش آمبره این چنین است که ریشه موها باید تیره‌تر باشد و رنگ موها هر چه به ساقه می رود روشن‌تر شود.

آنچه که در آمبره مو مهم است، روش تقسیم بندی آمبره و دکلره کردن موهاست. ترکیب رنگ مو آمبره معمولا با آمبره دودی، آمبره موی مشکی، رنگ موی آمبره یخی از رنگ‌های پرطرفدار امبره هستند.

مدل رنگ مو آمبره و سامبره

تفاوت آمبره و سامبره

سامبره مو چیست؟

سامبره مو (sombre) ترکیبی از دو روش پرطرفدار آمبره و بالیاژ است. در امبره رنگ موها از تیره (از ریشه مو) شروع و با نزدیکی به ساقه، روشن‌تر می‌شود. اما در سامبره این تغییر روشنایی ملایم‌تر و طبیعی‌تر انجام می‌شود به طوری که مرز تغییر رنگ موها قابل دیدن نیست.

روش انجام سامبره و آمبره

دکلره کردن موها و ایجاد لایت‌های ظریف

شستن دکلره بعد از رسیدن به پایه دلخواه

رنگ کردن موها به رنگ دلخواه

آمبره روی موی مشکی

رنگ مو سامبره و آمبره چیست؟

سامبره و آمبره یخی، لایت، دودی، کاراملی هر یک با استفاده هنر ترکیب رنگ موها و نحوه دکلره کردن و بی‌رنگ کردن موها قابل اجراست. اما جنس موها و رنگ پذیری آن‌ها می‌تواند در رنگ مو سامبره تاثیر بگذارند.

تفاوت آمبره و سامبره چیست؟

سامبره و آمبره هر دو در واقع تکنیک‌هایی از زیر مجموعه بالیاژ مو هستند. با این تفاوت که در مدل آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می‌شود. هر چه به ساقه نزدیک می‌شویم، رنگ روشن تر می‌شود. اما این تغییر خیلی سریع و محسوس است و مرز و تضاد چشمگیری دارد. تفاوت آمبره و سامبره همین تغییر رنگ است. در ضمن در آمبره مو، روشنی‌ها و خطوط دکلره منظم‌تر از سامبره است.

آمبره دودی

چند نکته برای کسانی که می‌خواهند آمبره و سامبره انجام دهند:

آمبره و سامبره از ترکیب 3 رنگ  مو یا بیشتر تشکیل می‌شوند.

زیبایی آمبره و سامبره به همخوانی رنگ‌های ترکیبی بستگی دارد ( رنگ تیره و روشن باید هماهنگ باشند).

در آمبره و سامبره باید ریشه موها تیره‌تر اما ساقه مو روشن‌تر باشد.

در آمبره و سامبره مو می‌توانید، از رنگ‌های سرد و گرم در کنار هم استفاده کنید.

این رنگ مو برای کسانی که می‌خواهند موهایشان پرتر نشان داده شود، بسیار مناسب است.

چگونه بهترین آمبره و سامبره را انجام دهیم؟

اگر می‌خواهید برای مراسم مهمی آماده شوید، یا می‌خواهید تغییرات زیبایی در صورت و موهای خود داشته باشید، آمبره و سامبره مو بهترین راه برای ایجاد تغییرات مثبت است. شما می‌توانید درخواست آمبره و سامبره را به رایگان در خدمت از ما ثبت کنید. در مدت زمان کوتاهی از متخصصین شهر خود به رایگان قیمت بگیرید، و باتوجه به سوابق متخصصین و نظرات مشتریان قبلی بهترین متخصص را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *