آرایشی و زیبایی

آشنایی با نحوه اکستنشن ابرو

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -اکستنشن-ابرو آشنایی با نحوه اکستنشن ابرو آرایشی و زیبایی

آشنایی با نحوه اکستنشن ابرو

کاشت ابرو یا اکستنشن ابرو روشی جدید برای پر کردن و شکل دادن به ابروها می باشد، در سالیان اخیر با پیشرفت سطح زمینه آرایشی و زیبایی، روش های جدید و نوینی برای برطرف کردن کم پشتی موهای نقاط مختلف بدن به وجود آمده است، در روش کاشت ابرو موهای مصنوعی یا طبیعی که به شکل موهای ابرو ساخته شده اند را به وسیله چسب به صورت تکی و بسیار دقیق کنار هم به وسیله ابزاری شبیه به موچین میچسبانند.

اکستنشن ابرو هم مثل سایر اکستنشن ها نیاز به ترمیم دارد به این صورت که اگر روی پوست بدون مواکستنشن ابرو انجام شود ماندگاری آن سه هفته و در صورتیکه  به موهای ابرو وصل شود تا یکماه و نیم هم ماندگاری دارد . البته  به ریزش طبیعی مو افراد نیز بستگی دارد.افرادی که دوست دارند ابروهای پرپشت و پهن و طبیعی داشته باشند می توانند از اکستنشن ابرو استفاده کنند.حتی کسانی که ابروهایشان را تاتو یا هاشور ابرو کرده اند هم برای طبیعی تر نشان دادن ابروهایشان می توانند اکستنشن ابرو را انجام دهند.

فرادی که در ناحیه ابرو اصلا مو ندارند هم می توانند از اکستنشن ابرو استفاده کنند.

مهمترین نکته برای داشتن یک اکستنشن طبیعی چیدمان درست  موی ابروهاست که شکل  زیبایی به فرد میدهد لذا توصیه میشود ابتدا روی پوست مصنوعی چیدمان صحیح انجام شود و سپس شروع به اکستنشن ابرو  نمایید.

مژه های تارتار که برای اکستنشن ابرو وجود دارد در سه رنگ و در دو سایز کوتاه و بلند و سه رنگ لایت برن و دایت برن و بلک برن موجود است.

نحوه کار کردن اکستنشن ابرو به این شکل است که مژه هاتا نیمه وارد چسب میشود و به قسمت سطح پوست و تار ابرو چسبیده میشود

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *