آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی, مقالات, وبلاگ

آشنایی با انواع طرح ها و مدل ناخن ها

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 2421-1 آشنایی با انواع طرح ها و مدل ناخن ها آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی مقالات وبلاگ

آشنایی با انواع طرح ها و مدل ناخن ها

امروزه خانم ها به طور معمول توجه ویژه ای به استفاده از انواع مدل ناخن ها را دارند، از آنجا که مدل ناخن ها به عنوان یکی از جنبه های زیبایی مطرح است و همچنین مدل های مختلفی برای سلیقه های گوناگون وجود دارد، در طراحی ناخن اغلب به نوع متناسب با سلیقه دقت می شود تا زیباترین و بهترین مدل انتخاب شود، اگر شما هم دوست دارید که یک دیزاین ناخن زیبا و متناسب با سلیقه خودتان داشته باشید در این مطلب همراه ما باشید.

مدل ناخن در خانم ها

خانم ها معمولا با رفتن به آرایشگاه سعی دارند که مدل ناخن خود را با خدمات آرایشی مثل پدیکور، مانیکور، کاشت ناخن و.. تغییر دهند، در این میان در دهه های مختلف همیشه مدل هایی از ناخن بوده اند که بسیار پرطرفدار بوده و به اصطلاح مد شده اند، برخی از مدل ها هم همیشه از محبوبیت برخوردار بوده اند، در ادامه به مدل های همیشه محبوب ناخن در بین خانم ها اشاره می کنیم.

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید

انواع مدل ناخن ها

همانطور که گفتیم تنوع بسیاری در بین مدل ناخن ها وجود دارد ولی همیشه این ۶ مدل از محبوبیت خاصی برخوردار بوده اند:

مدل بادامی: برای انگشت های بلند و کشیده مناسب است، ظریف است، در قسمت بالا باریک می شود، برای طراحی از لاک های کم رنگ استفاده کنید.

مدل گرد: برای کسانی که انگشتان کوتاه و پهن دارند مناسب است، چر اکه ناخن های شما را باریک نشان می دهد، هر رنگی مناسب این ناخن است.

مدل مربع: برای انگشتان کوتاه و پهن مناسب است، برای این مدل از رنگ روشن، جیغ و براق استفاده کنید.

مدل بیضی-مربع: برای ناخن های بلند و باریک مناسب است، اکثر خانم ها می توانند از آن استفاده کنند، در طراحی آن از هر رنگ لاکی می توانید استفاده کنید.

مدل بیضی: برای انواع انگشت ها از کوتاه و پهن تا بلند و کشیده مناسب می باشد، برای طراحی آن از لاک های پاستلی و طرح های هنری استفاده کنید.

مدل مستطیلی: شبیه مدل مربعی سری صاف دارد، تنها تفاوت آن در قد بلند ناخن است، در طراحی آن از لاک هایی با رنگ روشن، جیغ و براق استفاده کنید.

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

نظرات خود را درباره ی ((آشنایی با انواع طرح ها و مدل ناخن ها)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *