آرایشی و زیبایی, مقالات

آرایش گلبهی

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail unnamed-16 آرایش گلبهی آرایشی و زیبایی مقالات

آرایش گلبهی؛

آرایش گلبهی و ملایم مخصوص فصل بهار را به شما آموزش میدهیم که در مهمانی های بهاری حسابی خوش بدرخشید.

آرایش گلبهی بهاری زنانه

 

رنگ گلبهی روی هر نوع پوستی شکیل به نظر می رسد و به همین دلیل شهرت زیادی بین خانم ها دارد. به علاوه از آن جایی که رنگ گلبهی کمتر از رنگ قرمز در دید بوده و توجه کمتری جلب می کند برای موقعیت های رسمی و کاری مناسب تر بوده و به خصوص خانم های شاغل بیشتر ترجیح می دهند از این رنگ در آرایش خود استفاده کنند.

 

کانتورینگ چهره و هایلایت در این نوع آرایش باید ملایم باشد. پیشانی, بینی و برآمدگی گونه را با پودر تیره کانتورینگ کنید؛ بالای برآمدگی گونه، روی بینی، چانه و بالای لب را هایلایت نمایید. سایه ی چشم باید رنگ گلبهی و قهوه ای باشد.

آرایش گلبهی

آرایش گلبهی ملایم

بالا و برآمدگی زیر چشم را به سبک اسموکی سایه گلبهی بزنید. هر چقدر سایه از محیط چشن دورتر می شود، باید رنگ قهوه ای تر به خود بگیرد. از مداد چشم برای خط داخلی چشم استفاده کرده و به مژه هایتان ریمل کم و ملایم بزنید.

رنگ گلبهی روی هر نوع پوستی زیبا به نظر می رسد و به همین دلیل محبوبیت زیادی بین خانم ها دارد. البته در پوست های گندمگون جلوه ی بیشتری دارد. خانم دِلال یک مدل محجبه است. او در آرایش گلبهی بسیار زیباست.

آرایش گلبهی

آرایش گلبهی مدل محجبه

مداد چشم یکی از ملزومات این نوع از آرایش

در صورتی که فردی تناژ گرم تری روی پوست خود داشته باشد، می تواند از رنگ های تیره تر گلبهی استفاده کرده و اگر کسی پوست روشنی داشته باشد، بهتر است از رنگ های روشن گلبهی در آرایش خود استفاده کند.

سایه چشم مناسب برای آرایش گلبهی، های لایت صورتی، کانتور پودری یا پنکک هلویی ئ ریمل زدن آخرین مرحله از آرایش چشم در گریم گلبهی است.

رژ لب مناسب برای آرایش گلبهی, رژ لب نباید خیلی مات باشد بلکه باید کمی لب ها را براق کند.برای استفاده از رژلب های گلبهی رنگ بهتر است با توجه به توناژ پوست عمل کرده و روی پوست هایی که تیره تر هستند از رنگ های تیره و روی پوست های روشن از رنگ های روشن تر استفاده شود.

 

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

 

نظرات خود را درباره ی ((آرایش گلبهی)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *