آرایشی و زیبایی, مقالات

آرایش پاستیلی چیست

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail photo_2018-06-23_09-46-43-Copy آرایش پاستیلی چیست آرایشی و زیبایی مقالات

آرایش پاستیلی چیست

گروه‌ رنگ‌های پاستیلی شامل رنگ‌های صورتی، کرم، زرد لیمویی، آبی اقیانوسی، یاسی و تمام رنگ‌های ملایم و شاد و فانتزی است. عمده استفاده از این رنگ‌ها در فصل تابستان است. استفاده از این رنگ‌ها در نوع آرایش و لباس شما، چهره‌تان را بسیار ملیح و آرامشبخش می‌کند. اگر از از رنگ‌های پاستیلی استفاده می‌کنید، باید تمام آرایش با به سبک پاستیلی هماهنگ باشد

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 614.2-300x208 آرایش پاستیلی چیست آرایشی و زیبایی مقالات

مجموعه رنگ های پاستیلی، رنگ هایی هستند که سر منشا آنها دنیای اسرار آمیز و فانتزی است. این رنگ ها از زمانی وارد دنیای مد شدند که علاقه دخترها و بانوان به سمت یونیکورن ها و دنیای فانتزی جلب شد. پس از اینکه این رنگ ها مورد توجه جوانان به ویژه خانم های جوان جلب شد، طراحان مد ، با استفاده از این رنگ ها صنعت مد لباس و آرایش را کمی فانتزی تر کردند . پس از مدتی دیدیم که این مد جدید چقدر مورد استفاده قرار گرفته است.

گروه رنگ های پاستیلی شامل رنگ های صورتی، کرم، زرد لیمویی، آبی اقیانوسی، یاسی و تمام رنگ های ملایم و شاد و فانتزی است. عمده استفاده از این رنگ ها در فصل تابستان است. استفاده از این رنگ ها در نوع آرایش و لباس شما، چهره تان را بسیار ملیح و آرامشبخش می کند. به یاد داشته باشید که اگر از از رنگ های پاستیلی استفاده می کنید، باید تمام آرایش با به سبک پاستیلی و هماهنگ شده باشد در غیر این صورت ، آرایش شما شبیه نقاشی دختر بچه ها به نظر خواهد رسید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 614.1-300x204 آرایش پاستیلی چیست آرایشی و زیبایی مقالات

پالت رنگ های پاستیلی

البته برخی از رنگ های پاستیلی حالت براق تر و اکلیلی دارند. آرایش چشم در این نوع آرایش اکثرا بدون کشیدن خط چشم های تیره و مشکی انجام می شود. اگر هم خواهان کشیدن خط چشم در این سبک هستید، باید با استفاده از سایه روشن این سایه ها به چشم خود سایه ای شبیه خط چشم بدهید.

اگر هم خواهان کشیدن خط چشم های رنگی نیستید، با استفاده از بازی سایه های پاستیلی پشت چشم خود را سایه بزنید و دقت داشته باشید فرم سایه خود را به گونه ای انتخاب کنید که با فرم صورت شما همخوانی داشته باشد. نیازی ندارد که سایه های مورد استفاده شده شما حتما رنگی باشد، سایه ها کرم، لیمویی، شیری که کمی هم براق هستند هم می تواند گیرایی چشمان شما را چند برابر کند.

بلندی مژه ها در سبک آرایش پاستیلی بسیار مهم است. پس اگر مژه های بلند و خوش فرمی دارید با استفاده از فر مژه و ریمل مژه ها را حالت دهید و اگر مژه هایتان بلند است ولی هیچ فرمی ندارد، با استفاده از تکنیک لیفت و لمینیت، مژه های خود را برای مدت طولانی حالت دار کنید. سعی کنید در این روش به صورتی ریمل بزنید که تارهای مژه شما کاملا از هم مجزا باشند و به هیچ وجه به هم نچسبند. برای اینکه مژه ها به هم نچسبند می توانید طی چند مرحله ریمل بزنید. با استفاده از ریمل، تارهای گوشه های چشم خود را حالت دهید و به سمت بیرون بکشید. بعد از خشک شدن مژه ها، اینبار تمام مژه ها را به سمت بیرون چشم به آرامی ریمل بزنید. اینکار را به آرامی انجام دهید تا تارهای مژه به هم نچسبد. اجازه دهید تارهای مژه کاملا خشک شود. اگر تارهایی به هم چسبیده اند، با سوزن آنها را از هم جدا کنید. اینبار یک لایه دیگر ریمل ضد آب به مژه ها بزنید و تا جایی که می توانید ، با استفاده از ریمل، تارها را بلندتر کنید.

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail 5bb7b597cee7b_2018-10-05_22-33-300x238 آرایش پاستیلی چیست آرایشی و زیبایی مقالات

راز زیبایی پوست زنان کره ای راز زیبایی پوست زنان کره ای

در این سبک آرایش شما باید کاری کنید که درشتی چشم ها تنها عناصری باشند که در صورت می درخشند. پس سعی کنید با استفاده از تکنیک هایی که قبلا در موتن رو معرفی کرده ایم، چشمان خود را درشت تر جلوه دهید و باقی عناصر صورت را کمرنگ تر جلوه دهید . در این سبک آرایش احتیاجی ندارد که گونه ها را رنگ آمیزی کنید، استفاده کمی رژ گونه کمرنگ هلویی و صورتی براق ، همچنین استفاده از هایلایتر بالای استخوان گونه می تواند شما را چندین برابر جذاب کند. برجسته نشان دادن گونه ها خیلی به نفع شما نیست . در این نوع استایل، زوایای تند صورت نباید خود را برجسته نشان دهند. سعی کنید رژ لب خود را با رژ گونه خود هماهنگ انتخاب کنید. . در نتیجه استفاده از رنگ های صورتی، گلبهی، نارنجی کمرنگ، یاسی و رز گلد می تواند نمای استثنایی را به شما هدیه دهد. در پایان کار خود می توانید از برق لب استفاده کنید.

استفاده از انواع رنگ پاستیلی با توجه به رنگ پوست و مو

زمان استفاده از رنگ های پاستلی همواره به این نکته توجه داشته باشید که افراد دارای پوست و موی تیره بهتر است از رنگ های با تناژ کرم استفاده کنند. در مقابل، خانم های دارای پوست و موی روشن بهتر است به سراغ تناژهای تیره تر رنگ پاستیلی مانند نسکافه ای بروند. خانم های دارای موهای بلوند با رنگ های پاستلی بسیار جذاب و زیبا دیده می شوند. این خانم ها می توانند بدون هیچ نگرانی از چند رنگ پاستیلی به طور همزمان استفاده کنند. حتی می توانند سر تا پا پاستلی بپوشند و آرایش پاستلی داشته باشند و جذاب هم به نظر برسند. این در حالیست که خانم های دارای پوست و موی تیره و همچنین افرادی که در موهایشان تناژ قرمز وجود دارد، بهتر است کمتر از رنگ پاستلی در استایل خود استفاده کنند. چرا که آن ها را رنگ پریده جلوه می دهد. این افراد بهتر است از رنگ پاستیلی بیشتر برای اکسسوری مانند کیف، کمربند، دستمال گردن، عینک آفتابی استفاده کنند و برای لباس های اصلی از رنگ مشکی یا متضاد رنگ های پاستلی کمک بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *