آرایشی و زیبایی, مقالات

آرایش مهمانی مثل ستاره بدرخشید

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail index-9 آرایش مهمانی مثل ستاره بدرخشید آرایشی و زیبایی مقالات

آرایش مهمانی: آن را بدرخشد!

فقط چند روز قبل از شروع جشن و همه شما تحت استرس هستید! شما هنوز چند مورد برای خرید ، شام آماده سازی و لباس خود را برای انتخاب انتخاب کرده اید ، بنابراین موضوع آرایش مهمانی هنوز در دستور کار نیست. وحشت نکنید! CosmeticOBS لیستی از بهترین ترفندها برای پایان سال زیبا را تهیه کرده است.

اگر می خواهید برای فصل جشن کاملاً زیبا باشد ، باید آرایش شدید تری نسبت به معمول داشته باشید – و قدم به قدم ادامه دهید.

پیچیدگی

 

چهره شما ستون فقرات آن همه است ، بنابراین چه برای کریسمس ، سال نو یا هر مناسبت دیگر ، مطمئن شوید که به نظر می رسد عالی است: هیچ چیز را نباید نادیده گرفت! (همه ترفندهای ما برای چهره ای کامل در مقاله ما موجود است پنج مرحله برای یک چهره بی عیب و نقص )

 

ساختار صورت

برای ورزش چهره ای خیره کننده ، عاقلانه تر است که از یک هایلایت برای ساخت و روشن کردن آن استفاده کنید. همانطور که سنت شب های مهمانی است ، ممکن است اشراق برای شما یک نگاه کوچکتر از معمول به رنگ سفید یا توالی باشد ، (اگر یک مبتدی برجسته هستید ، خواهید دید نکات مناسب در اینجا )

گزینه سرخ شدن ، سازش مناسب برای کسانی است که می خواهند چهره ای باهوش تر داشته باشند. برای احیای آنها و تقویت صورت خود ، آن را به آرامی روی گونه های لب خود بمالید.

حال برای کسانی که عادت ندارند از سرخ شدن استفاده کنند ، بهتر است به سمت یک بافت شلوغی برگردید که کار با یک برس راحت تر خواهد بود. اما برای با تجربه ترین در بین شما ، می توانید از یک محصول مایع یا خامه ای استفاده کنید. می توانید با ضربه زدن روی مواد روی گونه های خود ، آن را با قلم مو نیز بمالید و سپس رنگ را نرم کنید.

سایه مناسب

برای هر دو برجسته و قرمزی ، سایه های صورتی مایل به رنگ روی پوست های روشن ایده آل است ، در حالی که سایه های گرم و برنز برای رنگ های مات ارجحیت دارند.

نکته اضافی

مهمانی های سال آخر اغلب اواخر شب به پایان می رسد و بعد از چند لیوان شراب ، ما دیگر دیگر آنقدر زیاد و قدرتمند نیستیم. بنابراین ، برای جلوگیری از هرگونه گرمازدگی و اضافه شدن سبوم روی صورت ، کاغذ حصیری متحد اصلی است. فقط یک ورق انجام خواهد داد تا هرگونه درخشش ناخواسته از ناحیه T ناپدید شود – و در کیف دستی شما باهوش ترین است.

چشم ها

 

البته نگاه شما یکی از عناصر اصلی آرایش مهمانی است. تمام توقف ها را بیرون بکشید! اکنون یا هرگز نیست.

اثر چشمی دودی

چشم های تیره در مواقع بزرگ ضروری است. اگر درست است که این تکنیک به مهارت خاصی احتیاج دارد ، اما همچنان برای افراد با تجربه کمتر وجود دارد. فقط مراحل مختلف را از نزدیک دنبال کنید.

 • دقیقاً همان رنگ لپ های خود را روی کل درب موبایل خود بصورت پایه قرار دهید.

 • یک مداد کوزل (رنگ چشم دودی مورد نظر خودتان) بمالید. نتیجه لازم نیست که کامل باشد ، زیرا مداد را باید با یک قلم مو کرکی نرم کرد. کل روند را تکرار کنید تا اینکه شدت مورد نظر خود را بدست آورید.

 • به محض اینکه پایه رنگ روی درب یکدست و به خوبی تار شود (دیگر اثری از مداد قابل مشاهده نیست) ، وقت آن است که سایه چشم به همان رنگ مداد khol را به همراه یک برس صاف برای یک برنامه مسطح اعمال کنید. : به عقب و جلو نروید ، وگرنه رنگدانه ها روی گونه های شما فرو می روند.

 • با حرکات عمودی برای چشم های آتشین ، khol را در لبه داخلی چشم خود بمالید.

 • آنچه را که از مداد سیاه باقی مانده است درست در لبه شلاق پایینی محو کنید.

 • از بلوز کمی تیره تر از درب خود استفاده کرده و لبه ها را محو کنید.

 • با استفاده از یک لایه ریمل روی هر دو ضربه شلاق بالا و پایین قرار دهید.

گرفتن یک چشم دودی بدون اینکه مواد روی صورت ما بماند ، همیشه ساده نیست. بنابراین ، برای کسانی که تجربه کمتری دارند ، از آرایش چشم شروع کنید و سپس روی چهره خود تمرکز کنید.

سایه مناسب

اگرچه رنگ مرسوم ، مد روز است ، اما می توانید از رنگ های مختلف چشم دودی بگیرید. بهترین کار این است که سایه های قرمز را با رنگ چشم خود تطبیق دهید.

 • چشمان آبی

بدون آبی و مشکی ، آنها واقعاً چشم شما را برجسته نمی کنند. به دنبال سایه های گرم مانند طوپ ، قهوه ای یا زردآلو باشید.

 • چشم های سبز

باز هم ، هیچ تطبیقی ​​برای جلوگیری از ظاهر کسل کننده وجود ندارد. چشم های سبز می توانند با سایه های قهوه ای یا بنفش بازی کنند.

 • چشمان قهوه ای

از سایه های خیلی سبک استفاده نکنید ، بلوزهای قهوه ای یا برنز را ترجیح می دهید.

 

مژه های دروغین

پوشیدن مژه های کاذب همیشه آسان نیست ، پس چرا وقتی خودمان می توانیم خودمان را رها نکنیم؟ هنوز مراقب باشید که مژه های دروغین را با حاشیه های خیلی طولانی نپوشید.

برای بیرون کشیدن آنها از بسته خود ، از موچین استفاده کنید تا به آنها آسیب نرساند. سپس یک خط چسب (چسب مخصوص فروخته شده با مژه ها ، و هیچ دیگر!) را روی لبه مژه های دروغین خود قرار دهید. آنها را تا حد ممکن نزدیک به حاشیه طبیعی مژه های خود بمالید تا هر دو بتوانند ادغام شوند. حال برای اینکه از بین رفتن مفاصل بین مژه های کاذب و درپوش جلوگیری شود ، کافی است یک خط از مداد کال بکشید. برای اتمام ، یک لایه ریمل به یکدست شدن مژه ها و لک های طبیعی کمک می کند.

برای بی پروا ترین شما ، مژه های کاذب به هر رنگ ، با پر و یا با خمیر در دسترس هستند.

و در مورد پایان مهمانی نگران نباشید: مژه های کاذب می توانند به راحتی و بدون هیچ محصول خاص برداشته شوند. فقط آنها را به آرامی از ضربه شلاق خود جدا کنید.

 

نکته اضافی

برای اینکه آرایش خود را تا حد ممکن در طول مهمانی انجام دهید ، دو نکته باید به خاطر بسپارید.

 • قبل از قرار دادن آرایش بر روی چشم خود پایه ای را روی لبه های خود بمالید تا سایه چشم شما بیشتر طول بکشد.

 • از ریمل ضد آب و مداد رنگی استفاده کنید: برای جلوگیری از اجرای آرایش ضروری است.

دهان

سایه مناسب

اصولاً هیچ سایه رژ لب به دلیل چهره شما نباید ممنوع باشد. این همه به سلایق همه بستگی دارد. در حال حاضر ، رژ لب های قرمز یا شفاف روی هم قرار گرفته اند. اما بسته به آرایش چشم نیز می توان رنگ را تعیین کرد. در واقع ، به این دلیل نیست که وقت مهمانی است که شما باید مانند یک کامیون سرقت شده به نظر برسید. بنابراین ، به طور خلاصه ، اگر آرایش چشم شما شدید است ، دهان شما باید طبیعی تر به نظر برسد و برعکس.

نحوه استفاده از رژ لب

اگر دهان شدید تری انتخاب می کنید ، بهتر است رژلب خود را با یک برس برس دهید تا نتایج دقیق تری داشته باشید. آخرین روتوش ها را می توان با یک برس تمیز و تمیز شده با پاک کننده انجام داد که به آرامی در اطراف دهان خود مالش می دهید تا نواقص کوچک را از بین ببرد.

فصل جشن آشکارا با خوردن غذا قافیه می کند. برای جلوگیری از لکه شدن بیش از حد رژ لب ، قبل از استفاده از آن ، از یک مداد لب برای ردیابی خطوط دهان و لول زدن لب استفاده کنید: رژ لب شما طولانی تر خواهد شد.

پایان براق یا مات؟

برای حل این معضل کرنلین باید دو پارامتر در نظر گرفته شود.

 • مورفولوژی دهان. رژ لب مات هیچ عمق ایجاد نمی کند ، بنابراین برای دهان های ریز واقعاً ایده آل نیست. برای منحنی های بیشتر توصیه می شود از رژ لب با یک براق براق استفاده کنید. دهان بسیار گوشتی می تواند همه را با یک اثر مات نرم کند.

 • بسته به انتهای آن ، تمام لب ها نمی درخشند. رژ لبهای مات نسبت به مدلهای براق به روتوش کمتری نیاز دارند.

آیا باید جرات نگاه پر زرق و برق را داشته باشیم؟

 

خوب البته! و نکته جالب توجه درخشان این است که می توانید آن را کاملاً در همه جا قرار دهید (علاوه بر این ، بدون اینکه حتی سعی کنید ، در واقع آن را در همه جا قرار دهید).

روی چشمانت

چرا درپوش های خود را با یک خط چشم براق تقویت نمی کنید تا به صورت هوشمندانه ظاهر خود را روشن کنید؟ همچنین کت های بالایی بالایی نیز برای شلاق وجود دارد.

روی دهان

هیچ چیز زیباتر از دهان براق نیست. همچنین می توانید خودتان اسپانگ ها را به رژ لب اضافه کنید. برای این منظور ابتدا براق را روی لب خود بمالید و سپس به آرامی اسفنج های خود را با یک برس بکشید.

روی ناخن ها

این دقیقاً همان جایی است که می توانید به طور کامل به “زرق و برق” تبدیل شوید. لاک ناخن و ارائه پایه زرق و برق دار قابل توجه است. فقط یک احتیاط کوچک هنگام پاک کردن لاک ناخن خود دارید: پالتوهای براق رنگ بسیار سخت است ، بنابراین باید با استفاده از یک تکه پنبه خیس شده با حذف لاک ناخن روی ناخن های خود شروع کرده و آن را بگذارید. سپس ، فقط پاک کردن لاک ناخن را با چوب چوب جعبه ای تمام کنید.

روی بدن شما

البته ، اگر قسمتهای خاصی قابل رویت هستند ، باید براقیت خود را روی بدن خود بگذارید (در غیر این صورت ، کاملاً بی فایده است). پاها ، گردن و شانه های شما باید برجسته شود. برای جلوگیری از به دست آوردن بیش از آنچه شما می خواهید ، کرم ها و روغن های براق کننده بدن می توانند به عنوان یک محافظ عمل کنند.

بدیهی است برای داشتن یک نگاه مناسب و زیبا در تمام روز ، تمام این نکات را رعایت نکنید. ایده این است که همه را خیره کنیم ، نه جایگزین درخت کریسمس.

 

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

نظرات خود را درباره ی ((آرایش مهمانی مثل ستاره بدرخشید)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

 

این مقاله به صورت اختصاصی ودارای حق گپی رایت بوده و منبع این مقاله سایت فروشگاهی جزیره میباشد

نویسنده: مرتضی شهابادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *