آرایشی و زیبایی, مقالات

آرایش ملایم برای چه کسانی استفاده می شود؟

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail -1 آرایش ملایم برای چه کسانی استفاده می شود؟ آرایشی و زیبایی مقالات

آرایش ملایم برای چه کسانی استفاده می شود؟

به طوری که هرچهره با ویژگی‌هایی که دارد با این سبک از آرایش زیباتر می‌شود و یکی از تفاوت آن با آرایش‌ها تند یا غلیظ در این است که چهره را به طور کامل تغییر نمی‌دهد و در همان حالت طبیعی چهره را زیباتر می‌کند.

تاثیر آرایش ملایم بر چهره

به طوری که هرچهره با ویژگی هایی که دارد با این سبک از آرایش زیباتر می شود و یکی از تفاوت آن با آرایش ها تند یا غلیظ در این است که چهره را به طور کامل تغییر نمی دهد و در همان حالت طبیعی چهره را زیباتر می کند.

امروزه بسیاری از دختر خانم ها و خانم های جوان به آرایش لایت و ملایم رو آورده اند و در دانشگاه، اداره، مهمانی ها و مناسبت های کوچک و بزرگ آرایش لایت را به آرایش های غلیظ و میکاپ های سنگین ترجیح می دهند.درست است که آرایش کردن شما را جذاب می کند اما چه کسی می گوید که شما تنها با آرایش می توانید زیبا شوید. نکات بسیاری وجود دارد که با رعایت آن ها قادرید در مهمانی ها بدرخشید. به عنوان مثال اگر شما دختر نوجوانی هسیتد استفاده از لوازم آرایش برای زیبا کردن چهره تان نه تنها برای سنتان مناسب نیست بلکه گاها با تغییراتی که بلوغ در ظاهر شما ایجاد کرده است، تصویر ناخوشایندی از شما خواهد ساخت.

آموزش آرایش ملایم برای دختران جوان

برای چنین نوجوانانی استفاده از سایه های بیس با رنگ های ملایم مانند کرمی، نسکافه ای و صورتی ملایم پیشنهاد می شود. گاها لازم است بخش هایی از صورت اصلا آرایش نشود. به عنوان مثال برای نوجوانان معمولا استفاده از خط چشم به اندازه ریمل مرسوم نیست. خط چشم باعث می شود چشمتان بزرگ شده و تغییر بسیاری کند به خصوص اگر از خط چشم های حالت دار و خاص استفاده کنید.

آموزش میکاپ ملایم دخترانه بسیار ساده

برای آرایش چشم و آرایش لب ها، از رنگ های روشن و ملایم استفاده می کنیم. هر چقدر رنگ ملایم تر باشد، آنها را جذاب تر و زیباتر می کند.ترکیبات آرایش صورت، شامل یک سایه ملایم قهوه ای یا گلبهی خیلی کمرنگ، خط چشم ساده، ریمل، یک رژ لب لایت و همرنگ لب است. بهتر است از رنگهای کالباسی و رنگ های ملایم رژلب استفاده کنید در اینجا ما به روش تصویری هم آموزش هایی را با توضیحات مکمل برای آرایش ملایم و لایت برای دختران جوان آموزش می دهیم و با مدل های گوناگون این نوع آرایش شما را آشنا می کنیم.

آموزش کشیدن خط چشم برای دختران جوان

برای آرایش محو و نامریی هیچ گاه از کرم و کرم پودرهای براق و خیلی روشن استفاده نکنید. در این نوع آرایش، لوازم آرایش پودری به همراه قلم های مخصوص آنها در سایزهای مختلف مورد نیاز است. با نازکترین فلم مو با استفاده از پودرهای فشرده به رنگ دودی و مشکی مات، خطی باریک ونازک لابه لای مژه های بالا که گاهی عرض آن بسیار کم است به اندازه خود چشم بکشید و سعی کنید این خط از چشم بیرون نزند. فقط حالت چشم را کمی تغییر دهید. سعی کنید تا جای ممکن خطوط شما کوتاه کم رنگ و نازک باشند نگران این موضوع نباشید که تغییر چندانی نکنید مطمئن باشید که در انتهای این آموزش شما خواهید توانست یک آرایش زیبا با کمترین صرف وقت را داشته باشید.

آموزش آرایش ابرو برای دختران جوان

ابروها را با برس ابرو به سمت بالا بکشید و حالت دهید. هیچ محصول آرایشی که مربوط به ابرو باشد را استفاده نکنید. اگر معتقد هستید که ابروی شما کم رنگ است پیشنهاد می کنم از رنگ های موقت ابرو که به تازگی در فروشگاه ها به فروش می رسد استفاده کنید این نوع رنگ مزاییای زیاد نسبت به روش های دیگر رنگ کردن ابرو مثل مداد کشیدن دارد که این موضوع را نیز در مطلبی که رنگهای ابرو را با دیگر محصولات آرایشی ابرو مقایسه کردم به طور مفصل توضیح داده ام اما فعلا شما به این توصیه گوش کنید ابرو هایتان را یا فقط مرتب کنید یا اگر مایلید یک رنگ ابروی موقت کرمی را که با رنگ ابروی طبیعی تان هم خوانی دارد خریداری کرده و مانند سایه چشم و بسیار کم رنگ از آن بر روی ابرو هایتان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *