آرایشی و زیبایی, مراقبت و سلامتی, مقالات

آرایش صورت برای همه خانم ها نکات ریز اما مهم

جزیره نیل | 0936.7600.271 | jazirehnail rooshanshodanpoost آرایش صورت برای همه خانم ها نکات ریز اما مهم آرایشی و زیبایی مراقبت و سلامتی مقالات

نکات ریز اما مهم آرایش صورت برای همه خانم ها

هر خانمی که دوست دارد آرایش صورتش بی نقصی باشد باید قبل از استفاده از هر نوع لوازم آرایشی روش درست استفاده از آن را بداند.

نکات مهم برای داشتن آرایش بی نقص صورت

همه خانم ها توجه زیادی به صورت شان دارند و اوقات زیادی را صرف آرایش کردن می کنند چون بیشترین دیدهم روی صورت است اما گاهی اوقات که مشغول آرایش کردن هستیم از ما خطا هایی رخ می دهد که باعث خرابی آرایشمان می شود به منظور حل این مشکل راه حل هایی در متن ارائه شده

قانون اصلی و پایه آرایش صورت که هر خانمی باید بداند

کرم زیرساز

ابتدا مطمئن شوید از زیر ساز مناسب رنگ پوست و با کیفیت استفاده میکنید و ازپد یانوک انگشتان برای کرم زدن استفاده کنید ،کرم بی بی بسته به نوع آرایشی که دارید به عنوان مرطوب کننده عمل می کند.

 

رژگونه

دونوع رژ گونه داریم رژ گونه های پودری و کرمی افرادی که پوست چرب دارند از نوع پودری و افرادی که پوست خشک دارند از نوع کرمی استفاده کنند با قلمو رژ گونه را از برجستگی گونه به سمت گوش بزنید.

آرایش صورت

رازهای ساده ولی مهم در آرایش صورت زنان

 

ریمل

افرادی که قبل از فر مژه ریمل میزنند کار اشتباهی می کنند اول باید فر مژه بزنید بعد ریمل دوم خوب قلمو ریمل را داخل بطری اش بزنید و بعد از بیرون آورده سپس روی مژه بزنید.

 

رژ لب

با توجه به سلیقه شخصی تان می توانید از رژ لب جامد یا مایع استفاده کنید اما رنگ رژ لب باید به آرایش تان تناسب داشته باشد می توانید رژلب تان را همراه خود داشته باشید که اگر پاک شد دوباره استفاده کنید

سفید کننده صورت

قبل از اینکه از رژگونه استفاده کنید کرم سفید کننده را بزنید سعی کنید این کرم راروی بینی نمالید چون باعث میشود درشت تر دیده شود.

سایه

از سایه های روشن گوشه های چشم مرکز پلک متوسط بخش خارجی چشم به طرف گوش را تیره تر ابتدا خط چشم روشنی بکشید و بعد سایه ها را بزنید.

خط چشم

همیشه یک مدل خط چشم نکشید می توانید برای کشیدن خط چشم گربه ای کارت اعتباری یا قاشق استیل را حائل کنید تاتمیز تر کشیده شود اگر خط چشم تان خراب شود از گوش پاک کن برای تمیز کردن آن استفاده کنید نه انگشت.

کرمهای برنز

این کرم ها را معمولاً در ناحیه دید استفاده می کنند و از پد برای زدن آن کمک بگیرید کرم های برنز قبل از رژ گونه آخرین چیزی است که به صورت زده میشود.

 

آیا شما تجربیات مشابهی در این باره داشته اید؟

یا بامواردی از این دست هنگام جستجو در گوگل برخورد کرده اید؟

 

نظرات خود را درباره ی ((آرایش صورت برای همه خانم ها نکات ریز اما مهم)) را در همین صفحه بیان کنید وسوالات خود را بپرسید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *